$ 65 000
($1 349/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж 3-к квартири бул. Чоколoвський 27 корпус 1, площа Космонавтів, Солом'янського району . Світла квартира, загальною площею 48,2 м2, знаходиться...
$ 60 000
($1 017/м²)
Продам 2-х кімнатну квартиру в ЖК АкадемПарк, повністю виплачена, 5 секція 17 поверх, площа 59м²...
$ 360 000
($1 915/м²)
Центр Киева. Пирогова ул., дом 6а. Тихое место. Дом клубного формата 2006 г.. Высота потолков 3,3 м. Облицовка керамический кирпич...
$ 280 000
($4 445/м²)
Продається квартира на 5 поверсі 6 - поверхового будинку за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 16, кв. 14. Квартира...
$ 144 000
($2 075/м²)
Продаж без комісії 2к квартири в бізнес-класі ЖК Креатор Сіті ((Creator City, Креатор сити). Квартира в сучасному комплексі з високими...
$ 120 000
($2 449/м²)
ЖК "LA MANCHE" вул. Щекавицька,46 клубний будинок преміум класу, розташований в історичному центрі Києва на Подолі в процесі будівництва. Пропонується...
$ 85 000
($2 237/м²)
1 кім квартира ЖК Британський Квартал. У квартирі виконано новий ремонт. У квартирі ніхто не мешкав. Укомплектована всім необхідним для...
$ 645 000
($3 506/м²)
Продаж великої, світлої дворівневої квартири з панорамним видом на центр Києва — справжній шедевр дизайну та комфорту! Площа 184м2 —...
($1 084/м²)
Объявление от хозяина, без комиссии. РИЕЛТОРОВ ПРОШУ НЕ БЕСПОКОИТЬ! Обмен 3к.кв.на лесном. Конец ул. Курчатова (Левицкого). 2/9эт.дома. Общая площадь 60м...
$ 83 000
($1 239/м²)
Продається двокімнатна квартира в ЖК «Perfect town». Квартира з гарним плануванням. Стан - повністю побудований будинок, на етапі введення в...
$ 469 000
($4 467/м²)
Пропонується на продаж розкішна 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом площею 105 м², виконана з використанням високоякісних матеріалів та преміальних меблів...
$ 130 000
($1 929/м²)
Продам ВИДОВУ 2-к квартиру в сучасному ЖК KUB29 від «Ковальська». за адресою: вул. Березняківська, 29 Поверх 7 із 26 Загальна...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom