$ 85 000
($895/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається 4-кімнатна квартира в Дарницькому районі Києва, вулиця Ревуцького 7. Загальна площа квартири 95 кв.м. Розташована на 11-му поверсі, 15-ти...
$ 150 000
($1 377/м²)
#32150 Продаж квартири в Києві, Лівий берег, будинок «Корона» за адресою Княжий Затон, 21 Пропонується простора квартира площею 109 м²...
$ 75 000
($711/м²)
Продається квартира пр-т Бажана, 17 - ЖК "Olympic Park", будинок 1, секція 4, 12/26 пов. будинку. Площа квартири 105,6 кв...
$ 142 330
($2 847/м²)
Власник. Продам унікальний дворівневий невеликий пентхаус (Осокорська 2а). Висота стелі 5,7м. Площа 50м2. Повністю укомплектований для проживання. 1й рівень ...
$ 115 000
($1 237/м²)
Продаж 3х кімнатної квартири на Осокорках, вул Урлівська, 34, Серія КТУ; стіни: керамзито-бетон; перекриття: залізобетон; поверховість: 25; кількість виходів: 3;...
$ 126 000
($1 416/м²)
- Продаж квартири площею 97 кв.м. в ЖК ГРЕЙТ. - 19-й поверх з 26, адреса Дніпровська набережна 15 Є. ...
$ 212 000
($3 188/м²)
Продажа 2к квартиры 66.5м2, ЖК Seven, ул. Днепровская наб., 20а, Позняки #33457 Продаж стильного 2-кімнатного апартаменту з авторським ремонтом біля...
$ 88 000
($2 047/м²)
Продається 1-кімнатна квартира без комісії., вул. Єлизавети Чавдар, 7, Дарницький район, Київ з ремонтом у сучасному житловому комплексі. Будинок монолітно-каркасний...
$ 90 990
($1 300/м²)
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК GREAT на Дніпровській Набережній Загальна площа 69,96 м². Функціональне планування: дві окремі спальні, простора кухня-вітальня...
$ 118 000
($1 405/м²)
Без% Пропонується найбільша 2-кімнатна квартира в ЖК Great, Київ. Найпрактичніше планування в будинку (2с7). Адреса: Дніпровська набережна, 15-Д, Дарницький район...
$ 130 000
($2 408/м²)
Продаж чудової квартири ЖК Метрополія, вул. Гаспринського 3 - 2 окремі спальні + простора кухня-вітальня - гарний якісний ремонт, якісна...
$ 76 900
($1 215/м²)
Продається 2 кімнатна квартира по вул. Вишняківська,2, площею: 63,3\-\11,9 ЖК"Welcome Home", будинок, 2019р., знаходиться в мальовничому місці на березі озера...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2