$ 43 600
($1 246/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
1-кімнатна квартира 35 м² з терасою — ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Біля озера Сонячне |...
$ 125 000
($1 374/м²)
ЖК Грейт - це новий будинок з 12 квартирами. 6 поверх відкривається на зелений двір та вид на річку Дніпро...
$ 94 000
($1 959/м²)
Без% Пропонується Супер-ВИДОВА 1-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ. Унікальне планування в будинку (1с4). Адреса: Дніпровська...
$ 130 000
($1 941/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири з сучасним ремонтом | 67 м² | Позняки Продається світла та простора квартира 67 м² з якісним...
$ 275 000
($2 750/м²)
? ТОП-ціна! 3-кімнатна квартира 100 м² у ЖК «Славутич» | Генератор | Вид на Дніпро | 2 хв до метро...
$ 119 000
($1 353/м²)
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в ЖК «Корона», м. Позняки Пропонується до продажу світла та функціональна 2-кімнатна квартира площею 88 м²...
$ 77 030
($1 315/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року та розуміємо, наскільки важливо знайти дім, де...
$ 60 940
($1 314/м²)
1-кімнатна квартира 46 м² — ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Поруч озеро Сонячне | Забудовник —...
$ 32 000
($818/м²)
Лучшая планировка. Продается 1к квартира в новом комплексе ЖК Оберіг 2 ( Оберег 2 ). (собственник) Переуступка , Застройщик "КИЕВГОРСТРОЙ"...
$ 91 000
($1 734/м²)
На вашу увагу чудова світла квартира в ЖК Севен (станція метро Осокорки), в якій ми з радістю вам зробимо ремонт...
$ 30 000
($750/м²)
Вашій увазі пропонується видова, простора однокімнатна квартира з вільним плануванням в ЖК Східна Брама. Стан квартири - після будівельників, прекрасний...
$ 230 000
($2 614/м²)
Генератор на ліфт, воду, опалення Продаж двокімнатної квартири вул. Дніпровська Набережна 14, ЖК RiverStone, Осокорки, Дарницький район - ЖК бізнес-класу...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom