$ 2 399 000
($7 739/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Мазепи Івана (Січневого Повстання), 11б, Diamond Hill; , 7-й поверх, площа: 310/180,7/19,9; Універсальне планування. Найкраще в будинку. Кожна зі своєю...
$ 675 000
($5 400/м²)
#32 Вашій увазі пропонуються апартаменти з авторським дизайном в ЖК Новопечерські Липки Просторе планування вмістило в себе три окремі кімнати...
$ 265 000
($4 819/м²)
Продається стильна, вишукана 2-кімнатна квартир «Versage» з панорамним краєвидом у найновішому будинку престижного житлового комплексу «Новопечерські Липки». Адреса: м. Київ...
$ 335 000
($2 888/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири площею 116 м² у ЖК «Новопечерські Липки» — простір, тиша та комфорт у серці столиці. Пропонується на...
$ 179 000
($3 197/м²)
#28236 Представляємо неймовірну двокімнатну квартиру, в центрі Києва, яка розташована в елітному ЖК «Новопечерська вежа» по вулиці Бойчука, 41. на...
$ 840 000
($3 944/м²)
? Зв’язок можливий через WhatsApp, Telegram та Viber. Ця пропозиція без комісії, виключно для колег та агентств. Це не просто...
$ 850 000
($3 347/м²)
Продаж унікальної квартири на верхньому поверсі загальною площею 254 м2, розташована за адресою: Андрія Верхогляда (Драгомирова), 9 в ЖК «Новопечерські...
$ 160 000
($1 952/м²)
Продаж квартири, ЖК ARIA, Печерськ, бул. Міхновського Продажа квартиры, ЖК ARIA, Печерск, бул. Михновского Сучасна 3-кімнатна квартира в елітному ЖК...
$ 397 000
($3 781/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаються апартаменти з дизайнерським ремонтом. Квартира...
$ 200 000
($3 869/м²)
#9785425 До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира(перепланована у євродвушку) на продаж за адресою: Хрещатик 13, яка розташована на 3...
$ 109 900
($1 999/м²)
Продаж двокімнатної квартири з новим капітальним євроремонтом в Печерському районі за адресою вул. Коновальця 18 Площа: 55м2 житлова: 28,2м2 кухня:...
$ 450 000
($4 839/м²)
Продаж світлої та просторої 2-х кімнатної квартири у житловому комплексі "Новопечерські Липки". Пропонуємо на продаж квартиру розташованому за адресою вулиця...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom