$ 410 000
($3 475/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж 3-к квартири з ремонтом ЖК...
$ 580 000
($4 834/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, Печерськ Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Верхогляда, Печерск ЖК Новопечерські Липки. Адреса Вул. Драгомирова...
$ 2 199 000
($7 854/м²)
Мазепи 11Б. ЖК «Diamond Hill» ——————————————————————— Площа: 280 м2 Поверх: 4 Новий Авторський ремонт у класичному стилі. Найкращі матеріли для...
$ 296 620
($3 401/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК TRIIIINITY | 87,24 м² | 8 поверх Простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі TRIIIINITY...
$ 595 000
($3 064/м²)
Sale - a luxurious 3-room apartment in the very heart of Kyiv with fantastic views of the entire city centre...
$ 132 690
($2 458/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості РІЕЛ, працюємо з 2003 року. У продажу однокімнатна квартира площею 54 кв.м. у ЖК...
$ 115 000
($1 983/м²)
Без% Продається 2-х кімнатна квартира! Продається затишна 2-кімнатна квартира, площею 58 м². Житло розташоване на Печерську, на вулиці Михайла Омеляновича-Павленка...
$ 378 000
($2 800/м²)
Продажа квартиры, ЖК Richmond, Печерский р-н Продаж квартири, ЖК Richmond, Печерський р-н На подаж пропонується видова 4-к квартира в ЖК...
$ 277 000
($2 565/м²)
Продаж 3к квартири в Києві, Печерський р-н, Академіка Богомольця вул., 7/14, ст.м. Кловська, 108 кв.м, 5/6 пов., з ліфтом, 2...
$ 700 000
($4 000/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж 4к квартири в ЖК «Новопечерські...
$ 150 000
($1 949/м²)
Продається 2-х кімнатна квартира на 5 поверсі в житловому комплексі бізнес-класу «Гвардійський», біля метро Печерська (2 хв. пішки) по вулиці...
$ 1 049 000
($5 272/м²)
Садово-Ботанічна (Тимірязєвська), 46, Hidden; Клубний будинок; перекриття: залізобетон; преміум; ЖК "Hidden", закритий двір, підземний паркінг • 3-й поверх, площа: 199/90/50,...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom