rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 550 000
($1 834/м²)
Площа загальна:
Продається офіс площею 300 м² в БЦ "Олімпійський". Пропонується на продаж просторий офіс на 22-му поверсі престижного Бізнес-центру "Олімпійський", розташованого...
($1 719/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа ділянки:
На продаж пропонується будинок у Києві. Розташований в затишному місці, поруч з Голосіївським парком. Загальна площа якого становить 320м2. Планування...
$ 105 000
($3 388/м²)
Комерційне приміщення площею 31 квадратний метр у будинку "Ноттінгем" має окремий вхід, високі стелі і вигідне розташування в дворі з...
$ 61 000
($1 565/м²)
Квартира 39 м2 в ЖК Нова Англія будинок "Ліверпуль" пропонується до продажу сучасна квартира площею 39 м2 в житловому комплексі...
$ 1 211 700
($3 000/м²)
Продається комерційна нерухомість за адресою вул. Саксаганського 78-80. Пропонується офісне приміщення без ремонту площею 403.9 м2, розташоване на 7 поверсі...
$ 1 500 000
($2 087/м²)
Продається офісне приміщення площею 719 м² у сучасному бізнес-центрі. Просторе офісне приміщення розташоване в престижному діловому районі Києва, поруч зі...
Продаж офісного приміщення 719 м² у сучасному бізнес-центрі Пропонується до продажу просторе офісне приміщення площею 719 м², розташоване у сучасному...
$ 110 000
($2 000/м²)
Продаж квартири / під офіс у ЖК "Голосієво", Голосіївський район, Київ. Пропонується простора квартира площею 55,4 м² на 1 поверсі...
$ 1 183 000
($4 225/м²)
Продаж будинку 280м2 5 соток землі Розташований у м. Київ (Голосіївський р-н), у котеджному містечку «Коник» розташованому між Столичним шосе...
$ 195 000
($2 438/м²)
Продаж комерційного приміщення в ЖК "Diplomat Hall" на вулиці Жилянській, Київ. Загальна площа - 75,5 м². Вітражні вікна, фасадний вхід...
$ 159 000
($1 224/м²)
Продаються 2 однорівневі котеджі. За ними прилягає озеро. Чудовий однорівневий котедж у Середземноморському стилі. У селищі Віта-Литовська (Чапаївка). Незвичайний зовнішній...
$ 4 500 000
($1/м²)
Продаж ОСЗ - 4800 м2 у ЖК Сонячна Брама! За адресою: вул. Ломоносова, Голосіївський район Загальна площа - 4800 м2;...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2