Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 350 000
($4 167/м²)
Площа загальна:
Продається фасадне комерційне приміщення за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 61/17. Загальна площа — 84 м2 Приміщення здано під кав'ярню...
$ 270 000
($2 062/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Чудова чотирьохкімнатна нова квартира в красивому новому будинку. Метро Контрактова площа, поруч Житній ринок. 3/5 цегляного з ліфтом, залізобетонні перекриття...
$ 135 000
($1 570/м²)
Продам простору і затишну 3кім.квартиру, 86кв.м., Голосіївський район, ЖК ЛікоГрад, вул.Здановської Юлії,5***********22кв.м., 14/15пов. Квартира в гарному житловому стані. Продається з...
$ 180 000
($1 731/м²)
Будинок на Саксаганського, 38. Уявляєте? Такі об’єкти не продають. Окремо розташована будівля зі своїм двориком та місцями для паркування у...
$ 699 000
($3 178/м²)
Продажа целого здания Голосеевский район, ул. Метрологическая, 56 Продаж цілої будівлі Голосіївський район, вул. Метрологічна, 56 Продаж 2 поверхової окремо...
$ 75 000
($834/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продам дом с ровным красивым участком на ул. Адмирала Ушакова. Асфальтированный ровный подъезд к дому, широкая красивая уютная улица. Рядом...
$ 130 000
($1 646/м²)
Пропонується до продажу комфортна двокімнатна квартира в ЖК The Lakes за адресою: Ясинуватський провулок, 11, у Голосіївському районі Києва. Ця...
$ 31 500
($1 432/м²)
Продаж паркомісця з кладовою в підземному паркінгу. ЖК Нова Англія будинок Линкольн. Зручне велике місце розташоваше біля ліфта. #A16903...
$ 55 000
($786/м²)
Нова квартира в сучасному комплексі! Продається 2-кімнатна квартира на вулиці Михайла Максимовича, 3. Стан помешкання — після будівельників. Чудова можливість...
$ 129 000
($598/м²)
Від забудовника ! Продаж комерційного приміщення за адресою вулиця Композитора Мейтуса 4-А Є орендар. Продається як готовий бізнес. Загальна площа...
$ 469 000
($4 467/м²)
Пропонується на продаж розкішна 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом площею 105 м², виконана з використанням високоякісних матеріалів та преміальних меблів...
($4 500/м²)
Також є варіант на 28-му поверсі, 56м2, 250 000$. ВІД ВЛАСНИКА. БЕЗ ТОРГУ. Є інші варіанти в цьому ЖК. Комісія...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom