Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 330 000
($1 898/м²)
Площа загальна:
Від забудовника ! Продаж комерційного приміщення за адресою вулиця М.Ломоносова/Ю.Здановської 58-А (ЖК Ліко-Град) Загальна площа приміщення - 173,9 м2 Перший...
$ 109 440
($128/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа ділянки:
Продам будинок планування townhouse (таун гауз). Готовий готель, хостел, будинок. Будинок на 7 квартир - 14Kімнат. метро Васильківська, 847(187) м.кв.+18...
$ 83 000
($1 671/м²)
Поверх/Поверховість:
Двокімнатна квартира в ЖК «Вудлайн". Адреса: Лісова 3 ДО МЕТРО ТЕРЕМКИ П'ЯТЬ ХВИЛИН НА МАРШРУТНОМУ ТАКСІ. Загальна площа – 49/29/11,2...
$ 150 000
($2 885/м²)
Продам ексклюзивну квартиру з авторським ремонтом в сучасному ЖК "Метрополис ". Панорамні вікна з видом на Голосіївський ліс та місто...
$ 110 000
($1 758/м²)
Продається комерційне приміщення з сучасним ремонтом у ЖК "Нова Англія" можливість для вашого бізнесу! Характеристики приміщення: Адреса: вулиця Михайла Максимовича...
$ 399 300
($2 200/м²)
Простір, де кожен м2 дихає потенціалом! Це приміщення – чисте полотно для втілення будь-яких задумів! Його відкрите планування дозволяє вільно...
$ 159 900
($2 221/м²)
Пропонується у продаж 2 ком.квартира у житловому комплексі комфорт класу Республіка (Respublika) від забудовника КАN. Квартира знаходиться на 5-му поверсі...
$ 2 095 300
($2 300/м²)
ПРОДАЖ ФАСАДНОГО ПРИМІЩЕННЯ ПІД СУПЕРМАРКЕТ / РЕСТОРАН ЖК "Голосіївський", м. Київ, вул. Васильківська, 37 (фасад на вул. Здановської). Площа: 911...
$ 84 700
($2 118/м²)
Пропонується комерційне приміщення площею 40 м² у сучасному житловому комплексі "Нова Англія". Ідеально підходить для: кав’ярні, салону краси, офісу, магазину...
$ 210 000
($2 686/м²)
ЖК Науки 58 Вул. проспект Науки 58 Ст. метро Голосіївська Ст. метро Васильківська Загальна площа - 78.2 м2 Площа житлова...
$ 120 000
($1 404/м²)
Продається простора, світла та дуже охайна доглянута 3-кімнатна квартира в одному з найкомфортніших районів Києва Теремки-2. З квартри відкривається чудовий...
$ 69 000
($1 500/м²)
✅Пропонується на продаж чудова 2к квартира біля метро Васильківська Голосіївський район Коломийський провулок 18 корпус 1 Поверх 4/ 4 цеглянний...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom