Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 53 000
($1 472/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Без% Продається 1к квартира у 3 черзі в комплексі комфорт класу ЖК Svitlo Park , Столичне шосе, 1б, (Наддніпрянське шосе...
$ 213 660
($2 850/м²)
Комерційне приміщення 74,97 м² ЖК Метрополіс. Фасад. Теремки. Адреса: Київ, вул. Академіка Заболотного, 1 (метро Теремки). Площа: 74,97м². 2 поверх...
$ 119 000
($1 767/м²)
Супер Пропозиція , Співпрацюємо , можливо під Є програми ПРОДАЖ 2 кімнатної Видової двосторонньої квартири в новобудові ЖК Вежа На...
$ 260 000
($1 398/м²)
Цокольне просторе приміщення в житловому комплексі Кришталеві джерела. Комплекс обжитий, комфорт класу на 45 будинків. Класно підійде під кафе/ресторан, офісне...
$ 220 000
($2 269/м²)
Продаж квартири в ЖК бізнес-класу «Володимирський», вул. Антоновича, 109 Пропонується простора квартира площею 97 м² на 22-му поверсі з панорамними...
$ 199 330
($3 149/м²)
Фасадне приміщення в ЖК Світло Парк Ідеально підходить під будь який торговий вид бізнесу. 1й поверх. A 2 1 7...
$ 350 000
($4 167/м²)
Продається фасадне комерційне приміщення за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 61/17. Загальна площа — 84 м2 Приміщення здано під кав'ярню...
$ 270 000
($2 062/м²)
Чудова чотирьохкімнатна нова квартира в красивому новому будинку. Метро Контрактова площа, поруч Житній ринок. 3/5 цегляного з ліфтом, залізобетонні перекриття...
$ 135 000
($1 570/м²)
Продам простору і затишну 3кім.квартиру, 86кв.м., Голосіївський район, ЖК ЛікоГрад, вул.Здановської Юлії,5***********22кв.м., 14/15пов. Квартира в гарному житловому стані. Продається з...
$ 180 000
($1 731/м²)
Будинок на Саксаганського, 38. Уявляєте? Такі об’єкти не продають. Окремо розташована будівля зі своїм двориком та місцями для паркування у...
$ 699 000
($3 178/м²)
Продажа целого здания Голосеевский район, ул. Метрологическая, 56 Продаж цілої будівлі Голосіївський район, вул. Метрологічна, 56 Продаж 2 поверхової окремо...
$ 75 000
($834/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продам дом с ровным красивым участком на ул. Адмирала Ушакова. Асфальтированный ровный подъезд к дому, широкая красивая уютная улица. Рядом...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom