Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
Ліко-Град Perfect Town
$ 95 000
($1 827/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
До вашої уваги надана на продаж видова 2-ох кімнатна квартира "евродвушка" з новим якісним ремонтом в ЖК LIKO-GRAD Perfect Town...
ОДЕСЬКИЙ БУЛЬВАР
$ 57 000
($1 188/м²)
Простора квартира у ЖК "Одеський бульвар" (Новосілки, м. Теремки 12 хвилин пішки) Пропонується затишна квартира площею 48 м² на 22-му поверсі...
Евріка
$ 117 000
($1 427/м²)
Продається 3-кімнатна квартира у Голосіївському районі, ЖК «Еврика». Приватизована, з гарною енергетикою (проживала сім’я з дітьми). Вдале розташування - до...
$ 21 200
($651/м²)
Квартира в новому клубнобу будинку "Затишна оселя" з ліфтом та комерційними приміщеннями на першому поверсі, кафе піцерія та інше. Будівництво...
4 сезони
$ 85 000
($2 243/м²)
Продам стильну квартиру з ремонтом у ЖК “4 Сезони” Київ, Голосіївський район Пропонується простора квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним “для...
Нова Англія
$ 118 000
($2 879/м²)
Прекрасна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК Нова Англія будинок Вінздор на Голосіївському районі Києва. Це ідеальне поєднання комфорту, стилю...
Садочок
$ 59 000
($1 077/м²)
ДАНУ КВАРТИРУ МОЖЛИВО ПРИДБАТИ ЗА ПРОГРАМОЮ єОСЕЛЯ ПІД 3 ТА 7% РІЧНИХ. Двокімнатна квартира в ЖК Садочок (с. Новосілки, вул...
$ 101 000
($2 590/м²)
Продається сучасна квартира в престижному ЖК Нова Англія на Голосіївському районі міста Києва. Це ідеальне місце для життя, відпочинку або...
$ 123 000
($3 000/м²)
Ви мрієте про комфортне та стильне житло в престижному житловому комплексі? Тоді ця неймовірна квартира в ЖК Нова Англія на...
Пропонуємо Вам унікальну можливість стати власником чарівної квартири в житловому комплексі "ЖК Нова Англія" будинок Вінздор на вулиці Максимовича. Цей...
Вудлайн
$ 50 000
($1 000/м²)
єОселя , єВідновлення та постанови! Продаж 2к квартири 50кв.м. біля м.Теремки. Будинок зданий в 2022р. Підходить під програму єОселя ВПО...
$ 90 000
($1 059/м²)
Площа ділянки:
Таунхаус 85м2 з двориком 40м2 та паркомісцем в Києвіі за 88000$ Рік побудови 2023. Податки з покупця 2% Підходить під...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom