$ 650 000
($1 327/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж будинку Пропонується розкішний будинок у закритому кооперативі, розташований в Обухівському районі, неподалік від Козина та Дамби. Розмір ділянки становить...
$ 230 000
($1 174/м²)
Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі. Пропонується до продажу сучасний будинок з якісним ремонтом у затишній локації. Будинок повністю...
$ 340 000
($872/м²)
Площа будинку: 390 кв.м.; Земельна ділянка: 10 соток. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання; ...
$ 600 000
($1 000/м²)
Пропоную купити новий сучасний будинок в елітному котеджному містечку «Європейський» Будинок розташований у закритому, повністю охоронюваному містечку преміум-класу, серед розкішного...
$ 55 000
($648/м²)
Увага ціна даного таунхаусу на етапі будівництва Площа будинку: 85 кв.м.; Земельна ділянка: 1,2 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина...
$ 90 000
($900/м²)
Пропонується фасадний будинок площею 100 м² на ділянці 4 сотки. Продумане планування: 3 окремі спальні, простора кухня-вітальня з виходом на...
$ 430 000
($1 229/м²)
Продається преміальний будинок з бомбосховищем, в Білогородці, на заселеній та затишній вулиці! Будинок має три види опалення - газовий, електричний...
$ 1 500 000
($2 420/м²)
Елегантний будинок біля паркової зони КМ Зелений Гай Сучасний маєток із бездоганним дизайнерським ремонтом, продуманий до найменших деталей для комфортного...
$ 125 000
($1 137/м²)
Площа дуплексу: 110 м2 Земельна ділянка: від 1,75 Комунікації: 10 квт Міська вода Каналіція септик перелив 11 кб Будівництво: Газоблок...
$ 145 000
($1 209/м²)
Площа будинку: 120 кв.м.; Земельна ділянка: 5 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина 300мм; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Утеплення: 100мм...
$ 280 000
($1 143/м²)
Продається Будинок 288 м2 в Котеджному Містечку "Honey Hills", Нові Безрадичі. Зручне розташування - 16 км. від КП Новообухівської траси...
$ 76 000
($963/м²)
Площа таунхауса: 79 кв.м. Земельна ділянка: 3,5 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання; ...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom