$ 78 000
($877/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа будинку: 89,1 кв.м.; Земельна ділянка: 4 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик з переливом; - Електрика: встановлений...
$ 230 000
($1 174/м²)
Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі. Пропонується до продажу сучасний будинок з якісним ремонтом у затишній локації. Будинок повністю...
$ 55 000
($648/м²)
Увага ціна даного таунхаусу на етапі будівництва Площа будинку: 85 кв.м.; Земельна ділянка: 1,2 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина...
$ 90 000
($910/м²)
У продажу будинок у сучасному котеджному містечку Ворзеля — локація, що поєднує природу, комфорт та близькість до столиці. Поруч ліс...
$ 260 000
($1 300/м²)
Продаж двох поверхового будинку з ремонтом в с. Щасливе, поруч Гора, Бортничі. Загальна площа будинку 200кв.м має два жилих поверхи...
$ 163 000
($579/м²)
Площа будинку: 286 м2 (з гаражем) + 86 м2 Будинок включає також терасу та балкон. Земельна ділянка: 12.23 соток! На...
$ 180 000
($1 500/м²)
Пропонуємо сучасний одноповерховий будинок в Ходосівці, вул. Озерна, Новообухівської траса. Поруч розташоване КМ «Хутір Ясний», озеро "Ходосівка", ТЦ Мануфактура, елітний...
$ 290 000
($1 151/м²)
Продаються будинки 252 м2 в котеджному містечку преміум-класу в 5-ти хвилинах від Києва. В наявності варіанти під чистову (опалення, електрика)...
$ 125 000
($1 137/м²)
Площа дуплексу: 110 м2 Земельна ділянка: від 1,75 Комунікації: 10 квт Міська вода Каналіція септик перелив 11 кб Будівництво: Газоблок...
$ 650 000
($823/м²)
Вашему вниманию предлагается , дом площадью 649 кв.м. В доме 4 уровня. Дополнительно есть открытая терраса площадью 140 кв.м. с...
($783/м²)
Площа таунхаусів: від 115 кв.м до 125 кв.м. (кутові) Земельна ділянка: від 1,7 соток до 2,4 сотки. Додатково можна облаштувати...
$ 185 000
($812/м²)
Ексклюзивний дуплекс у Василькові, Здорівка, КМ «Озерне» Світлий та затишний цегляний дуплекс площею 235 м² на ділянці 5 соток у...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom