$ 126 990
($523/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж двоповерхового будинку з додатковим напівцокольним поверхом площею 243 м² за адресою: вул. Будівельників, 5, с. Підгірці. Будинок із продуманим...
$ 286 900
($1 900/м²)
БЕЗ % ВІД ЗАБУДОВНИКА Отримайте можливість починати кожен ваш ранок з прогулянки у сосновуму лісі, а після проводьте час біля...
$ 108 000
($916/м²)
? Продаж таунхауса в Ірпені ? вул. Олени Теліги (Лермонтова) ? Основні характеристики Загальна площа: 118 м² Земельна ділянка: 2...
$ 75 000
($1 500/м²)
Спокійний і затишний район із зручною інфраструктурою, де тихо, охайно і все необхідне поруч для щоденного життя. Місце, де можна...
$ 85 000
($473/м²)
Будинок 180 м² на 10 сотках у Білогородці. Торг! Газ поруч Спокійний житловий район з постійними сусідами та зручною локацією...
$ 300 000
($1 172/м²)
? Площа будинку — 256 м² разом із підвалом ? Ділянка — 8 соток ? Підвал — повноцінний, на весь...
$ 140 000
($966/м²)
Окремо стоячий будинок від в Софіївській Борщагівці Пропонується до продажу сучасний будинок площею 145 м² на земельній ділянці 2,5 сотки...
$ 350 000
($1 862/м²)
Продається сучасний будинок площею 190м2 на доглянутій ділянці 10 соток у престижному районі лісової Бучі. Якісний сучасний ремонт, продумане планування...
$ 135 000
($1 299/м²)
Продається сучасний одноповерховий будинок з фасадом із натурального травертину. Локація: с. Іванковичі, Обухівський район, 20 хвилин до Теремків, 30 хвилин...
$ 112 700
($628/м²)
Таунхаус для тих, хто цінує простір та комфорт життя поруч із природою Затишна серединка у спокійному комплексі, вдала площа, велика...
$ 490 000
($1 915/м²)
Капітальний будинок в Ірпені — якість, комфорт і автономність Просторий будинок площею 256 м² на ділянці 11 соток у затишному...
$ 55 000
($612/м²)
Продається 4-кімнатний таунхаус у місті Гостомель. Площа 90 кв.м, двоповерховий. Первинна нерухомість з ділянкою 1.5 соток. Зручне розташування, затишний район...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom