$ 220 000
($1 518/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Одноповерховий будинок з ремонтом у Бучі — формат “заїхав і живеш” Якщо шукаєте сучасний, теплий, комфортний будинок без головного болю...
$ 500 000
($358/м²)
Маєток для великої родини Основний будинок 1200м та гостьовий будинок 221,25м2 з повним внутрішнім оздобленням (в будинку ніхто не жив)...
$ 20 000
($282/м²)
Продам окремий будинок в хорошому спокійному місці. Будинок розташований неподалік від Києва в хорошому сучасному садовому товаристві Озера-15 (Раківка). Більшість...
$ 88 600
($693/м²)
Кутовий таунхаус у Ворзелі з великою ділянкою та газом Ворзель, тиха зелена локація з швидким виїздом у місто та вся...
$ 85 000
($1 050/м²)
Ірпінь, вулиця Мечникова — спокійна житлова локація з зручною логістикою, де все необхідне поруч і при цьому тихо. Шукаєте будинок...
$ 57 000
($570/м²)
Продам без % сучасний таунхаус 100м² місто Вишневе, ЦЕНТР, вулиця Квітнева НАДІЙНЕ БУДИВНИЦТВО: * Будинок із червоного керамоблоку (350 мм)...
($1 250/м²)
Пропонується на продаж заміський будинок/дача в с. Новосілки Вишгородського району, всього в 20 хв. від м. Героїв Дніпра Цегляний будинок...
$ 165 000
($1 634/м²)
? Будинок біля лісу в СТ «Каскад» | Продаж / Пропонується двоповерховий будинок площею 101 м², розташований у садовому товаристві...
$ 110 000
($957/м²)
ЦЕНТРАЛЬНА КАНАЛІЗАЦІЯ !!! Липень 2025 рік. Електрика 10 кВт. Газ. Свердловина. Центральна каналізація Телефонуйте! Обов'язково знайдемо будинок Вашої Мрії!...
$ 115 000
($959/м²)
Якісний дуплекс в затишній локації в оточені дубів. Центральна частина міста. У пішому доступі вся інфраструктура. Площа будинку 120 кв.м...
$ 45 000
($500/м²)
Будинок 90 м² у Гостомелі, тиха вулиця, ділянка 2 сотки Опис: Гостомель, вулиця Свято-Покровська — спокійна, тиха локація без шуму...
$ 239 000
($1 745/м²)
Ворзель. 2 дуплекси за ціною одного. 14 соток. Центр Ворзель, тиха зелена локація біля «Шкіпера» — дуже рідкісний варіант. Два...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom