$ 4 500
($21/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
ОРЕНДА БУДИНКУ — КМ Goodlife Park Загальна площа: 220 м² Поверховість: 2 поверхи Планування та особливості 1 поверх: -Простора кухня-вітальня...
$ 42 500
($989/м²)
Пропонується до продажу таунхаус у Гостомелі! Тиха та затишна локація, ідеальна для комфортного проживання. Таунхауси на етапі будівництва чудова можливість...
$ 107 000
($1 358/м²)
Продам Таунхаус з ремонтом, меблями та технікою в районі Центрального парку по вулиці Літературній. 80м2 Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел...
$ 98 000
($1 066/м²)
Продається сучасний таунхаус площею 91,12 м² на ділянці 1,79 сотки. Будинок теплий, зведений з керамоблоку та утеплений пінопластом. Планування раціональне...
$ 75 000
($1 250/м²)
Пропонується до продажу сучасний таунхаус з новим ремонтом у Білогородці, зручним плануванням та власним подвір’ям. БЕЗ КОМІСІЇ! Планування: - простора...
$ 275 000
($1 186/м²)
Затишний двоповерховий будинок Будинок знаходиться У Білогородці, вул. Чорнобильська Загальна площа будинку 191,3 м.кв. Ділянка 15 соток та якісно рівна...
$ 199 000
($1 207/м²)
Продаж енергоефективного будинку в Бучі двоповерховий будинок площею 165 м² 4 кімнати. На унікальній ділянці 7,5 соток навпроти парку ...
$ 125 000
($1 078/м²)
Таунхаус у Бучі з терасою на даху та власним виходом у парк Пропонується сучасний таунхаус у затишному районі Бучі. Ідеальний...
$ 118 000
($984/м²)
Продам одноповерховий будинок в Бучі. Престижний район Загальна площа 110 м2 3 спальні, 2 санвузла, кухня-вітальня з виходом на літню...
$ 205 000
($1 709/м²)
Буча, вул.Котляревського, 39 КМ Comfort Place Одноповерховий будинок з ремонтом 120 м2 5 сот 3 кімнати + простора кухня-вітальня 2...
$ 270 000
($2 077/м²)
будинок з якісним ремонтом, укомплектований меблями і технікою. Лісова Буча, вул. Грибоєдова, Будинок 2 поверхи 130м2 + балкон і тераси...
$ 970 000
($3 465/м²)
VELETNI - ПЕ HE ПРОСТО МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ. А ПРОСТІР ДЛЯ СИЛЬНИХ І ЗМІЛИВИХ, ДЛЯ ТИХ, ХТО ВИБИРАЄ МАСШТАБ, ВТІЛЕНЬ...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom