$ 90 000
($874/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Тиха та зелена локація, де спокійно жити з сім’єю і при цьому не випадати з міської інфраструктури. Шукаєте новий будинок...
$ 45 000
($500/м²)
Будинок 90 м² у Гостомелі, тиха вулиця, ділянка 2 сотки Опис: Гостомель, вулиця Свято-Покровська — спокійна, тиха локація без шуму...
$ 63 000
($862/м²)
Продаж таунхауса у котеджному містечку • Тип будинку: таунхаус • Площа будинку 73.1 м² • 2 спальні кімнати • 2...
$ 115 000
($959/м²)
Продаж будинку з ремонтом, який розташований на території котеджного містечка "Sky Park" с. Гнідин Бориспільського району. Котеджне містечко розташоване в...
$ 165 000
($1 435/м²)
БУДИНОК З РЕМОНТОМ !!! Липень 2025 рік Електрика 10 кВт Газ Свердловина Септик Телефонуйте, обов'язково знайдемо Ваш будинок...
$ 350 000
($1 459/м²)
Буча, лісова частина — тиха престижна локація серед сосен, де поєднуються природа, простір і комфорт заміського життя. Шукаєте готовий будинок...
$ 75 000
($432/м²)
Найкраща пропозиція!!! Будинок 174 м2. Цегляний, утеплений, газ, електроенергія заведена, свердловина, каналізація, інтернет. Складається із 4 спалень, 3 санвузлів, басейну...
$ 295 000
($1 856/м²)
Ірпінь. Будинок у котеджному містечку “Сосновий Гай” Будинок площею 159 м² розташований на доглянутій ділянці 11 соток у сучасному закритому...
$ 49 000
($908/м²)
Гостомель — спокійний зелений район поруч із Бучею та Києвом, де приємно жити без міського шуму й заторів. Хочете власний...
$ 210 000
($1 910/м²)
? Дуплекс у Софіївській Борщагівці РЕМОНТ • МЕБЛІ • ТЕХНІКА Сучасний дуплекс, повністю готовий до комфортного проживання. Заходь і живи...
$ 92 000
($1 150/м²)
Немішаєве. Будинок з ремонтом у закритому котеджному містечку! Площа — 80 м² Ділянка — 5 соток Планування: 2 окремі кімнати...
$ 159 000
($1 325/м²)
Ірпінь, вул. Київська, поруч парк Незнайка, державна школа і дитячий садок В продажу дуплекс з ремонтом, меблями і технікою, заходь...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom