$ 72 000
($758/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж готового таунхауса в Стоянці Площа 95 м2 4 кімнати 2 поверхи Передній та задній двір. Ділянка 1.3сот Стан після...
$ 350 000
($2 500/м²)
Продаж сучасного будинку в Чайках — стиль, комфорт та ідеальна локація! Пропонується будинок площею 140 м² на ділянці 4 сотки...
$ 230 000
($602/м²)
Продається чудовий будинок у мальовничому місці! Цей піноблочний будинок із цегляними перегородками розташований усього за 1,5 км від Новообухівської траси...
$ 330 000
($1 535/м²)
Продаж будинку Пропонується для продажу новий, сучасний та комфортний будинок у стилі Hi-Tech, розташований в селі Гатне по Одеському напрямку...
$ 5 000 000
($5 883/м²)
К продаже доступен дом в пгт. Гостомель, Киево-Святошинский р-н. Площадь участка: 1 га с зарыбленным озером на территории, акт на...
$ 435 000
($1 500/м²)
Пропонується на продаж двоповерховий коттедж з вихідом до води в закритому коттеджному містечку Azimut River Club. Загальна площа будинку 290м2...
$ 70 000
($1 167/м²)
Пропонуємо затишну дачу у мальовничому місці – друга лінія від Дніпра, до піщаного пляжу лише 30 метрів! Ідеальний варіант для...
$ 695 000
($1 738/м²)
До вашої уваги представлений будинок на продаж за адресою: пров. Троянд 46, КМ «Золоче Клуб», с.Вишеньки, Бориспільський р-н. В загальному...
$ 110 000
($1 100/м²)
В продажу дуплекс в Ірпені. Побудований з керамоблоку Центральні комунікації Газ! В дуплексі третій поверх - мансарда, яка має залізобетонне...
$ 550 000
($1 429/м²)
Продається будинок 385 м2 у м.Ірпінь з ділянкою 25 соток. Також будинок може бути проданий з ділянкою 50 соток. Розташований...
$ 86 700
($850/м²)
Продаж нового сучасного двоповерхового таунхауса в Лісниках, Новообухівський напрямок. Будинок розташований поруч із елітним заміським кінним клубом Equides Club: спа-центр...
$ 154 500
($1 288/м²)
Буча — затишне місце серед природи, де легко дихати й комфортно жити. Район із приватною забудовою, зеленою територією й хорошим...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom