$ 125 000
($1 137/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа дуплексу: 110 м2 Земельна ділянка: від 1,75 Комунікації: 10 квт Міська вода Каналіція септик перелив 11 кб Будівництво: Газоблок...
$ 135 000
($1 154/м²)
Площа будинку: 117 кв.м.; Земельна ділянка: 6 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина 300мм; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Утеплення: 100мм...
$ 55 000
($1 100/м²)
Гостомель Весняна 10 Фундамент - стічковий Стіни - газоблок 300 Утеплення- пінопласт 10 см Криша - металопрофіль Ділянка 1.5 сотки...
$ 98 000
($1 350/м²)
Продається будинок розташований у Ворзелі в чудовій локації — тихе місце, навпроти дубова роща, що створює атмосферу спокою та чистого...
$ 1 000 000
($1 527/м²)
Продаж елітного будинку в Білогородці (15 хвилин від Києва) Пропонується до продажу просторий триповерховий будинок із цокольним рівнем, загальною площею...
$ 140 000
($1 667/м²)
Пропоную окремий будинок в м.Ірпінь - центр, вул. капітана Зайцева (3-я лінія) 3 хвилини до Вокзалу та всієї центральної інфраструктури...
$ 1 500 000
($2 420/м²)
Елегантний будинок біля паркової зони КМ Зелений Гай Сучасний маєток із бездоганним дизайнерським ремонтом, продуманий до найменших деталей для комфортного...
$ 100 000
($848/м²)
Дуплекс. Ірпінь, вул. Ранкова 6. Якісне будівництво. Закрита в кожного ділянка. Шумоізоляція та енергоєфективність. Характеристика на 1 буд.: Поща будинку...
$ 350 000
($1 700/м²)
Пропонується до продажу будинок площею 206 м² у тихому районі Ірпеня. Збудований з керамічної цегли, продається без ремонту — чудова...
$ 575 000
($3 195/м²)
Продажа нового одноэтажного дома 2023 года в стиле Хай-Тек в закрытом городке "Crystal Forest" Общая площадь 180 м2, расположен на...
$ 335 000
($2 577/м²)
Площа будинку: 130 мкВ Земельна ділянка: 7 соток. Планування: 3 окремих кімнати 2 санвузла Велика кухня вітальня Велика крита тераса...
$ 145 000
($1 934/м²)
Пропонується до продажу доглянутий, стильний і дуже теплий будинок із SIP-панелей площею 75 м², з великим гаражем 40 м² та...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom