$ 548 000
($2 383/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Розкішний будинок загальною площею 230 м2 побудований з використанням найкращих екологічно чистих матеріалів: зовнішні стіни - керамоблок + базальтова вата...
$ 100 000
($910/м²)
Площа будинку 110 м2. 2 повноцінних поверхи. З великою кухнею-вітальнею та чотирма кімнатами! Ділянка 1,0 сот. Закрита територія, відео нагляд...
$ 650 000
($823/м²)
Вашему вниманию предлагается , дом площадью 649 кв.м. В доме 4 уровня. Дополнительно есть открытая терраса площадью 140 кв.м. с...
$ 76 000
($963/м²)
Площа таунхауса: 79 кв.м. Земельна ділянка: 3,5 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання; ...
$ 145 000
($1 209/м²)
Площа таунхаусів: від 120 м2 до 150 м2. Тераси та балкони не враховані до загальної площі. Площа земельної ділянки: від...
$ 170 000
($850/м²)
Площа дуплексу: 200 м.кв. Земельна ділянка: 3,2 сотки. З наповненням: штукатурка, стяжка, розведена тепла підлога, 2 котли електро та газовий...
$ 160 000
($762/м²)
Площа будинку: 210 кв.м. Земельна ділянка: 10 соток. Планування: 6 кімнат (1 кімната прохідна) Комунікації : 2 септика по 8...
$ 135 000
($520/м²)
Тиша та Престиж! Будинок 260м2 у Центрі Розвиненого Селища (Київський Напрямок) – Готовність 100%. (Престиж/Доступність) Ваш Простір для Життя та...
$ 230 000
($1 174/м²)
Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі. Пропонується до продажу сучасний будинок з якісним ремонтом у затишній локації. Будинок повністю...
$ 55 000
($648/м²)
Увага ціна даного таунхаусу на етапі будівництва Площа будинку: 85 кв.м.; Земельна ділянка: 1,2 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина...
$ 545 000
($991/м²)
Продается капитальный высококачественный дом в престижных Лесниках в шикарном тихом месте в тупиковом переулке. Строился для себя дорого, качественно по...
$ 295 000
($1 200/м²)
Площа будинку: 246 кв.м.; Земельна ділянка: 15 соток. Комунікації: - Водопровід: свердловина 35 м; - Каналізація: септик 9 кубів; ...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom