$ 90 000
($783/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа таунхаусів: від 115 кв.м до 125 кв.м. (кутові) Земельна ділянка: від 1,7 соток до 2,4 сотки. Додатково можна облаштувати...
$ 78 000
($877/м²)
Площа будинку: 89,1 кв.м.; Земельна ділянка: 4 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик з переливом; - Електрика: встановлений...
$ 101 000
($808/м²)
Площа будинку: 125 кв.м.; Земельна ділянка: 3 сотки. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
($910/м²)
У продажу будинок у сучасному котеджному містечку Ворзеля — локація, що поєднує природу, комфорт та близькість до столиці. Поруч ліс...
$ 55 000
($671/м²)
Таунхаус з продуманим плануванням біля лісу 1 поверх: кухня студія з виходом на задній дворик, санвузол, кімната для гостей 2...
$ 163 000
($579/м²)
Площа будинку: 286 м2 (з гаражем) + 86 м2 Будинок включає також терасу та балкон. Земельна ділянка: 12.23 соток! На...
$ 670 000
($2 735/м²)
Продається сучасний будинок з басейном у престижній локації – Ходосівка, важливо що є газ. Ремонт, меблі, техніка Будинок розташований у...
$ 130 000
($1 215/м²)
Площа будинку: 107,14 м2 Площа земельної ділянки: 1,57 сотки. Комунікації: Газ Електрика 7 кВт Централізоване водопостачання Центральна каналізація. Наповнення: Лазерна...
$ 600 000
($1 875/м²)
Основні характеристики: • Загальна площа будинку: 320 кв.м + нульовий поверх 320 кв.м • Земельна ділянка: 20 соток Основний будинок:...
$ 345 000
($954/м²)
Площа будинку: 362 мкВ Земельна ділянка: 12 соток. Локація: Престижний котеджний район із цілодобовою охороною. Всього 2 км до Житомирської...
$ 168 000
($681/м²)
Площа будинку: 247 кв.м.; Земельна ділянка: 11 соток. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
$ 430 000
($1 229/м²)
Продається преміальний будинок з бомбосховищем, в Білогородці, на заселеній та затишній вулиці! Будинок має три види опалення - газовий, електричний...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom