$ 100 000
($782/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа дуплексу: 128 кв.м.; Земельна ділянка: 2,3 соток. Комунікації: - Водопровід: центральне водопостачання; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання;...
$ 340 000
($872/м²)
Площа будинку: 390 кв.м.; Земельна ділянка: 10 соток. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання; ...
$ 155 000
($1 278/м²)
Сучасний двоповерховий дуплекс у Гостомелі, поруч з парком "Щасливий". Площа будинку – 121,3 м² Ділянка – 2,3 сотки Рік забудови...
$ 98 000
($1 350/м²)
Продається будинок з великою земельною ділянкою в гарному та затишному місці селища Ворзель (вул. Кичеївська). Будинок загальною площею 72,6 м...
$ 88 000
($839/м²)
Продаж БЕЗ КОМІСІЇ преміального таунхауса в ТОПовій локації Ірпеня! До парку Незнайки — 5 хвилин пішки. Індивідуальні ворота та паркомісце...
$ 395 000
($1 733/м²)
До продажу представлений двоповерховий будинок з новим ремонтом згідно дизайн проекту та басейном у закритому котеджному містечку Lugovoy с Ходосівка...
($848/м²)
Площа дуплексу: 118 кв.м. Земельна ділянка: 4,5 сотки Будівництво: керамоблок 380мм утеплення: пінопласт 100 мм фундамент: 1,5 метри + ФБС...
$ 145 000
($1 209/м²)
Площа будинку: 120 кв.м.; Земельна ділянка: 5 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина 300мм; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Утеплення: 100мм...
$ 95 000
($743/м²)
Площа дуплексу: 128 кв.м.; Земельна ділянка: 2,5 сотки. Комунікації: - Водопровід: свердловина; - Каналізація: міська каналізація; - Газ: центральне газопостачання;...
($1 034/м²)
Площа будинку: 150 кв.м.; Земельна ділянка: 5 соток. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
$ 140 000
($966/м²)
Окремо стоячий будинок від в Софіївській Борщагівці Пропонується до продажу сучасний будинок площею 145 м² на земельній ділянці 2,5 сотки...
$ 52 500
($933/м²)
Ворзель — затишне передмістя з чистим повітрям, зеленими вулицями й тишею навколо. Ідеально для тих, хто хоче втекти від міського...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom