$ 72 000
($758/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж готового таунхауса в Стоянці Площа 95 м2 4 кімнати 2 поверхи Передній та задній двір. Ділянка 1.3сот Стан після...
$ 399 000
($1 247/м²)
Продається будинок загальною площею 320 м2 з гаражом у Білогородці. Всього 15 хвилин до Києва. Земельна ділянка -10 соток. Перед...
$ 290 000
($1 319/м²)
Продаж будинку в с. Крюківщина, — 220 м², басейн, ландшафтний дизайн Пропонується до продажу просторий та стильний будинок площею 235...
$ 150 000
($1 072/м²)
Унікальний будинок зі своєю енергією та харизмою с. Гостомель, с/т «Ясна Поляна» Стильний, наповнений атмосферою затишку та гармонії будинок площею...
$ 570 000
($1 358/м²)
Предлагаем вашему вниманию уютный и современный дом в живописном районе Гатного, всего в 10-ти минутах от метро Теремки. Особенности: Цокольный...
$ 90 000
($900/м²)
Продаж гарного будинку у Ворзелі - передмістя Києва! Площа дому 100 м2 Ділянка 5,5 соток - дуже простора! Опалення індивідуальне...
$ 110 000
($1 100/м²)
В продажу дуплекс в Ірпені. Побудований з керамоблоку Центральні комунікації Газ! В дуплексі третій поверх - мансарда, яка має залізобетонне...
$ 95 000
($905/м²)
Продаж одноповерхового будинку в Ірпені (Михайлівка-Рубежівка) Сучасний просторий будинок, збудований для комфортного життя! Площа — 105 м² Житлова — 41...
$ 135 000
($965/м²)
Пропонується до продажу сучасний дуплекс в Ірпені загальною площею 140 м² на земельній ділянці 2,6 сотки. Це чудове рішення для...
$ 138 000
($986/м²)
До продажу пропонується одноповерховий будинок ЯКіСНОї та надійної забудови, де поруч ліс та панорамний вид на Одеську трасу. Віта Поштова...
$ 109 900
($916/м²)
Таунхаус в центральній частині міста, з усіма центральними комунікаціями, вся інфраструктура в піші доступності, гарна транспортна розв’язка. Телефонуйте записуйтесь на...
($1 000/м²)
Петропавлівська Борщагівка, вул. Кооперативна. Продається будинок 150 кв.м., стіни - цегла, фасад частково утеплений. Два поверхи. Комфортне планування, кухня, дві...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom