$ 115 000
($1 460/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам Таунхаус з ремонтом, меблями та технікою в районі Центрального парку по вулиці Літературній. Топова локація міста Ірпінь Площа ...
$ 150 000
($1 000/м²)
Петропавлівська Борщагівка, вул. Кооперативна. Продається будинок 150 кв.м., стіни - цегла, фасад частково утеплений. Два поверхи. Комфортне планування, кухня, дві...
$ 220 000
($1 375/м²)
Будинок, який пропоную купити – це житловий простір площею 160 кв.м. , який власники – молода родина, збудували для себе...
$ 118 000
($1 040/м²)
Комфортний одноповерховий будинок з террасою у лісовій Бучі. Загальна площа 115 кв.м. Ділянка 5 соток. Планування: 3 кімнати, кухня-вітальня з...
$ 107 000
($956/м²)
Будинок загальною площею 112м² з наступними характеристиками: • Житлові кімнати: 3 спальні (дві по 11, 5 м², одна 15 м²)...
$ 375 000
($880/м²)
Від власника без комісії для покупця. Котеджне містечко Grand Villas Сучасний двоповерховий будинок з свіжим ремонтом в закритому котеджному містечку...
$ 158 000
($1 171/м²)
Продаж якісного будинку в передмісті Ірпеня — Стоянка Запрошуємо вас ознайомитись із сучасним будинком площею 135 м² у закритому комплексі...
$ 230 000
($1 174/м²)
Терміновий продаж! Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі в тихій та затишній місцевості неподалік котеджного містечка "Окраса" Сучасний будинок...
$ 744 000
($785/м²)
Приватний будинок з басейном біля Києва! Унікальна пропозиція: 948 м2 розкоші, 8 соток, сауна та 5 хвилин до метро! Продається...
($920/м²)
Продається будинок у тихому і безпечному районі Ірпеня, неподалік від Києва. Це ідеальне місце для життя, оточене лісовою атмосферою, де...
($1 917/м²)
Продаж будинку з новим ремонтом у лісовій частині міста! Мрія про затишок та природу — вже реальність! Площа: 120 м²...
$ 94 500
($591/м²)
Просторий кутовий таунхаус біля Бучанського парку, ЖК «Мальовничий» Пропонується до продажу затишний кутовий таунхаус у ЖК «Мальовничий» — закрита територія...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom