Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 130 000
($1 215/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа будинку: 107,14 м2 Площа земельної ділянки: 1,57 сотки. Комунікації: Газ Електрика 7 кВт Централізоване водопостачання Центральна каналізація. Наповнення: Лазерна...
$ 101 000
($808/м²)
Площа будинку: 125 кв.м.; Земельна ділянка: 3 сотки. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
$ 100 000
($848/м²)
Площа дуплексу: 118 кв.м. Земельна ділянка: 4,5 сотки Будівництво: керамоблок 380мм утеплення: пінопласт 100 мм фундамент: 1,5 метри + ФБС...
$ 2 350
($500/м²)
Великий виріб кладових приміщень в районі парку Мами м. Ірпінь, вул. Миколи Сингаївського, буд. 6-А ЖК NovoSell. Площа кладових від...
Преміальний дуплекс в Ірпені Ціна: 100 000 $ Сучасний дуплекс у затишному зеленому районі Ірпеня. Простора ділянка, продумана архітектура та...
($782/м²)
Площа дуплексу: 128 кв.м.; Земельна ділянка: 2,3 соток. Комунікації: - Водопровід: центральне водопостачання; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання;...
($1 493/м²)
Продаж комерційного приміщення 66,7 м² в Ірпені. Повністю обладнана стоматологічна клініка. Заходь і працюй!!! Індивідуальне газове опалення, тарифи житлові, окрема...
$ 155 000
($1 034/м²)
Площа будинку: 150 кв.м.; Земельна ділянка: 5 соток. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
($910/м²)
Площа будинку 110 м2. 2 повноцінних поверхи. З великою кухнею-вітальнею та чотирма кімнатами! Ділянка 1,0 сот. Закрита територія, відео нагляд...
$ 548 000
($2 383/м²)
Розкішний будинок загальною площею 230 м2 побудований з використанням найкращих екологічно чистих матеріалів: зовнішні стіни - керамоблок + базальтова вата...
$ 110 000
($1 310/м²)
Площа будинку: 84 кв.м. Земельна ділянка: 1,5 соток(будова і передній двір під парко місце та терасу) Будівництво: - Стіни: газоблок...
$ 55 000
($648/м²)
Увага ціна даного таунхаусу на етапі будівництва Площа будинку: 85 кв.м.; Земельна ділянка: 1,2 соток. Будівництво: - Стіни: газоблок товщина...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom