Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 85 000
($721/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Автономний і енергоефективний будинок з ландшафтним дизайном поблизу Києва! Затишне передмістя Києва, доглянута ділянка з садом і городом, асфальтований під’їзд...
$ 53 200
($1 900/м²)
Пропонуємо фасадне приміщення площею 28 м², розташоване в активно розвиваючомуся районі з високим пішохідним та автомобільним трафіком. Переваги об'єкту: Вигідне...
$ 80 000
($843/м²)
Продається новий стильний таунхаус у зручному районі. Загальна площа: 95 м² Ділянка: 1,3 сотки Будівництво: стіни газоблок 300 мм фундамент...
$ 5 000
($200/м²)
Продаж готового, прибуткового бізнесу!! (кав'ярня/магазин розливного пива) у ЖК Фортуна. Фасадне приміщення (25м2) з великим прохідним трафіком. Якісний ремонт, відеоспостереження...
$ 172 000
($1 850/м²)
Площа: 93 м² Ділянка: 5 соток Сучасний будинок з якісним ремонтом, який робився для себе. Повністю готовий для життя —...
$ 72 000
($758/м²)
Продаж готового таунхауса в Стоянці Площа 95 м2 4 кімнати 2 поверхи Передній та задній двір. Ділянка 1.3сот Стан після...
$ 165 000
($1 514/м²)
Продам дуплекс з дорогим ремонтом повністю укомплектований меблями та технікою! Дуплекс розташований в мікрорайоні Стоянка поруч з новим дитячим садочком...
$ 38 000
($760/м²)
Продаж комерційного приміщення 50 м² навпроти парку Правика | Центр Ірпеня Пропонується до продажу комерційний об'єкт площею 50 м² у...
$ 76 000
($691/м²)
Пропонується до продажу таунхаус у комплексі з 6 будинків та розташованому на закритій території. Площа - 82 м + мансарда...
$ 110 000
($1 100/м²)
Тихий та зручний район, де все поруч: школа, магазини, парк для прогулянок. Ідеальне місце для тих, хто хоче жити спокійно...
$ 109 900
($916/м²)
Таунхаус в центральній частині міста, з усіма центральними комунікаціями, вся інфраструктура в піші доступності, гарна транспортна розв’язка. Телефонуйте записуйтесь на...
$ 130 000
($1 000/м²)
В продажу дуплекс з ремонтом без меблів, з укомплектованим сан вузлом. Індивідуальне газове опалення Вода центральна Каналізація скептик. Сусідній дуплекс...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom