Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 145 000
($1 209/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа таунхаусів: від 120 м2 до 150 м2. Тераси та балкони не враховані до загальної площі. Площа земельної ділянки: від...
$ 100 000
($848/м²)
Дуплекс. Ірпінь, вул. Ранкова 6. Якісне будівництво. Закрита в кожного ділянка. Шумоізоляція та енергоєфективність. Характеристика на 1 буд.: Поща будинку...
$ 85 000
($370/м²)
Ірпінь • Великий будинок 300 м² • Гараж • Земля • Держпрограми Зручна та тиха частина Ірпеня, поруч усе необхідне...
($625/м²)
Фасадне приміщення 160 м² у самому центрі — вул. Троїцька Шукаєте ідеальне місце для вашого бізнесу чи вигідну інвестицію? Пропонуємо...
$ 110 000
($1 112/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! Ірпінь Центральний парк вул. Університетська, 2р Продам комерційне приміщення Планування приміщення: • хол – 7,6 м2 • перукарський...
($1 050/м²)
Ірпінь, вулиця Мечникова — спокійна житлова локація з зручною логістикою, де все необхідне поруч і при цьому тихо. Шукаєте будинок...
($935/м²)
? Таунхаус у зеленій частині Ірпеня ? м. Ірпінь, вул. Лисенка ? Основні характеристики Загальна площа: 91 м² Житлова площа:...
$ 90 000
($874/м²)
Тиха та зелена локація, де спокійно жити з сім’єю і при цьому не випадати з міської інфраструктури. Шукаєте новий будинок...
$ 108 000
($916/м²)
? Продаж таунхауса в Ірпені ? вул. Олени Теліги (Лермонтова) ? Основні характеристики Загальна площа: 118 м² Земельна ділянка: 2...
$ 490 000
($1 915/м²)
Капітальний будинок в Ірпені — якість, комфорт і автономність Просторий будинок площею 256 м² на ділянці 11 соток у затишному...
$ 295 000
($1 856/м²)
Ірпінь. Будинок у котеджному містечку “Сосновий Гай” Будинок площею 159 м² розташований на доглянутій ділянці 11 соток у сучасному закритому...
$ 56 100
($1 500/м²)
Комерційне приміщення від ВЛАСНИКА! Продам власне комерційне приміщення в ЖК Молодість Будинок вже зданий, не треба чекати поки побудується 37.4...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom