Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 52 000
($1 040/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Двокімнатна сталінка з АГВ на Пушкінській за найвигіднішою ціною в локації — міцний будинок, капітальний ремонт даху та 15 хвилин...
ДІМ БІЛЯ ФОНТАНУ
$ 90 000
($1 085/м²)
На продажу простора 2-кімнатна квартира 83 м² біля Парку Перемоги. Комфортний 3-й поверх 10-поверхового цегляного будинку. Квартира у стані від...
АТМОСФЕРА
$ 81 000
($1 781/м²)
Shikarnaya panorama na more izo vsekh okon! Otkrytyy balkon tozhe s vidom na more, gde Vy smozhete naslazhdat'sya chashechkoy kofe...
$ 46 000
($1 109/м²)
Єдина пропозиція у цьому будинку! Пропонується до продажу двокімнатна квартира навпроти парку Перемоги. Квартира в житловому стані, встановлені металопластикові вікна...
KANDINSKIY
$ 136 960
($2 261/м²)
Квартира біля моря в найкращому районі міста на Французькому бульварі. Резиденція KANDINSKY – це особливий будинок в Одесі! Поєднання стильної...
"Зручний"
$ 48 500
($970/м²)
Продам квартиру в ЖК «Удобний» — вигідна ціна, нижче ніж у забудовника! Пропонуємо простору і світлу квартиру на 6 поверсі...
Сі Вью (Sea View)
$ 49 500
($1 300/м²)
Видова квартира в Аркадії в одному з найцікавіших ЖК. Вигідна пропозиція в Аркадії/ Гагарінське плато ЖК Сі Вью! 1-кімнатна квартира...
$ 82 000
($578/м²)
Продам 5-кімнатну квартиру в тихому центрі міста на вул. Пастера/Ольгіївської. Ідеальний другий поверх. Квартира двостороння. 4 спальні виходять на фасад...
$ 105 000
($735/м²)
У продажу квартира в самому історичному центрі Одеси, загальною площею 143 м2, Софієвська (Короленка). Квартира розташована на 3 поверсі, 4...
$ 31 000
($633/м²)
Двокімнатна квартира в курортному районі Одеси – Аркадія в цегляному спецпроекті. Найнижча ціна серед аналогів у цьому районі! Додатковий бонус...
ШІСТЬДЕСЯТЬ ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 78 500 000
($1 869 048/м²)
Продається стильна 1-кімнатна квартира в житловому комплексі «66 Жемчужина» на вул. Краснова. Одна з найбільш популярних планувань - зручне зонування...
$ 80 000
($1 160/м²)
Продається апарт-готель, що діє, в центрі Одеси — готовий бізнес з доходом! • 4 повністю укомплектовані номери; • Центр міста;...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom