Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 35 000
($973/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам квартиру з готовим ремонтом, меблями та технікою. Заходь і живи! Виконаний хороший євроремонт, встановлена якісна сантехніка, електрика, тепла підлога...
$ 3 000 000
($402/м²)
Площа корисна:
Слобідка, орієнтир Обласна лікарня. Захищена територія 3,4867 га, частково з асфальтовим покриттям. Фасадний в'їзд. Загальна площа будівель 7463,62 кв. Будова...
ІСПАНСЬКИЙ
$ 65 000
($443/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги велику простору квартиру в цокольному приміщенні нового багатоквартирного будинку з червоної цеглини в Малиновському районі. Район...
$ 20 000
($534/м²)
Кут вул. Маловкого/Левадна. Продається магазин, що складається із двох залів (17,5м та 19м). Кожен зал має свій окремий вхід. Проїзне...
$ 130 000
($93/м²)
Територія 0,38 га розташована на ремонтній базі на вул. Поштовій. Можливе використання під житлову забудову, склади, а також у виробничому...
$ 21 000
($515/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу частина домоволодіння на Слобідці. Загальна площа – 40.8 м2. Будинок у житловому стані, встановлено АГВ-опалення. Кухня, що...
($625/м²)
Прекрасна двокімнатна квартира на землі в центрі Слобідки шукає нових господарів! Простора двокімнатна квартира в житловому стані. Індивідуальне опалення забезпечить...
$ 40 000
($770/м²)
У продажу квартира 52 кв.м на землі, на Слобідці, на вул.Червонослобідській. Дві великі суміжні кімнати. Просторий санвузол. Квартира у житловому...
$ 75 000
($1 072/м²)
2-кімнатна квартира в цегляному висотному будинку. Квартира включає в себе - вітальню, - кухню-їдальню, - спальню, - дитячу кімнату ...
$ 82 000
($494/м²)
Продається частина будинку на Слобідці, вулиця Усатовська / Винниченка (П'ятницького). Міцний будинок з окремим фасадним входом із вулиці. Свого двору...
$ 4 500
($900/м²)
Відмінна пропозиція. Пропонується до продажу комора з вікном та окремими документами на нежитлове приміщення. Просторе світле приміщення розташоване між 5...
$ 85 000
($1 220/м²)
Авторський дизайн у ЖК Іспанська! Дорогі оздоблювальні матеріали, італійська плитка, паркетна австралійська дошка, тепла підлога. Квартира перепланована та знешумлена, фасад...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom