ОМЕГА
$ 175 000
($1 945/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується на продаж затишна квартира в житловому комплексі "Омега" від СК Будова на Таїрова. Всі необхідні меблі та побутова техніка...
СТРЕКОЗА
$ 71 500
($737/м²)
ТЕРМІНОВИЙ продаж просторої двокімнатної квартири на комфортному 5 поверсі в ЖК Стрекоза (Вузівський, Люстдорфська дорога, Київський р-н). Всього 740 уе...
П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 140 000
($1 498/м²)
У продажу трикімнатна квартира в найпопулярнішому новому перспективному районі. Перлинний квартал/Архітекторська. Квартира великої площі, простора і розпланована в 2 спальні...
$ 78 000
($867/м²)
Тополева. Трикімнатна квартира 90м2 у спецпроекті 2004 року побудови. Будинок утеплений зовні. Кімнати роздільні, простора кухня та передпокій. Дві засклені...
РАДУЖНИЙ
$ 77 000
($797/м²)
Унікальна дворівнева квартира в ЖК Райдужний, Таїрово — готова до заселення, поєднує стиль, комфорт та функціональність! У цьому будинку є...
$ 57 000
($620/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в новому цегляному будинку на вулиці Вільямса на Таїрова. Квартира 92 кв.м. розташована на 13 поверсі 16-поверхового...
ТАІРІВСЬКІ САДИ
$ 130 000
($1 300/м²)
У продажі стильна та простора 3-кімнатна квартира в житловому комплексі "Таїрські Сади" на Таїрово. Квартира здивує вас своєю сучасною плануванням...
$ 93 000
($1 000/м²)
До вашої уваги пропонується велика ДВОкімнатна квартира з гарним панорамним видом на море! Площа квартири – 93 м2. Квартира світла...
($848/м²)
Пропоную простору велику 2-х кімнатну квартиру (92м2) з усіма зручностями. Знаходиться в житловому комплексі «Стрекоза». Квартира світла з 2...
ФОНТАН
$ 85 000
($924/м²)
Продається простора трикімнатна квартира з капітальним ремонтом на вулиці Макаренко. Престижне місце поруч з морем на перетині вулиць Макаренко та...
$ 60 000
($607/м²)
Пропонується на продаж 5-кімнатна квартира на вул. Ак. Глушко. Квартира загальною площею 99 м, розташована на 4/9 поверхового будинку, всі...
ДМИТРІЇВСЬКИЙ-2
$ 137 000
($1 398/м²)
Продається затишна і стильна 3-кімнатна квартира в ЖК Дмитріївський 2, забудовник Стикон. Район Таїрова. Загальна площа квартири складає 98 кв.м....
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom