$ 27 700
($70/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу будинок у ближньому передмісті Одеси у Олександрівці. Загальна площа – 400 м2. Будинок на два входи, є...
$ 135 000
($965/м²)
Уявіть собі затишну оселю, в якій кожен елемент просочений атмосферою тепла та комфорту. Комплекс із семи чудових будинків у стилі...
$ 100 000
($1 352/м²)
Пропонується до продажу капітальний будинок у Крижанівці. Загальна площа – 74 м2. У будинку: три окремі кімнати, простора кухня та...
$ 125 000
($1 250/м²)
Пропонуємо до вашої уваги таунхаус в Лісках ( Лиманський район). Це відмінна пропозиція на ринку нерухомості, унікальна архітектура, закрита територія...
$ 195 000
($1 000/м²)
Продаж 2-х поверхового готового для проживання сім'ї будинок у Фонтанці Запрошуємо вас подивитися цей стильний 2-х поверховий будинок 195м2, розташований...
$ 36 000
($277/м²)
Продається двоповерховий будинок. Будинок у стадії будівництва – частково виконані внутрішні роботи, встановлені пластикові вікна, проведена електрика по будинку. ...
$ 120 000
($2 400/м²)
Фасадний ділянка на Південну дорогу, стара будівля з комунікаціями. Можливо під бізнес. По фасу проходять необхідні комунікації. У пішій доступності...
$ 55 000
($688/м²)
Новий капітальний будинок із цегли у с. Олександрівка 1998 року побудови. У будинку загальною площею 80 м2 на першому поверсі-передпокій...
$ 155 000
($862/м²)
Пропонується до продажу новий сучасний будинок в рекреаційному комплексі Тартус Тартус це ідеальне місце для проживання , в якому гармонійно...
$ 32 000
($200/м²)
Продам двоповерховий будинок з усіма зручностями. 11,4 сотки землі, кадастр. Будинок два поверхи. Дуже якісне будівництво. Силікатна цегла і ракушняк...
$ 10 000
($125/м²)
Незакінчена коробка будинку у с. Першотравневе Лиманського району. Будинок збудований з якісного черепашника, планувалося три кімнати, кухня та санвузол. До...
$ 60 000
($619/м²)
Міцний будинок, 4 спальні, вітальня, кухня. Все у житловому стані. Світло та водогін заведені в будинок, газ на фасаді. На...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom