Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 45 000
($567/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В ЖК "Зелений мис" від забудовника продається 2-кімнатна квартира площею 79,5 кв.м. за ціною 45000 у.о. Квартира велика, простора, світла...
$ 60 500
($1 261/м²)
Продам 2-х кімнатну квартиру, нежитловий фонд, 1/9 ,вул.Семена Палія -70 . район Крижанівки.прохідне місце .можливість прибудови-40м2.Вартість 60 500тис дол...
$ 85 000
($556/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
? Продам двоповерховий будинок біля моря - Крижанівка ? Розташування: тихий, заселений район, до пляжу - всього 400 метрів! ?...
$ 41 000
($1 054/м²)
Однокомнатная квартира, поселок Котовского, рынок Меркурий, торговый центр Меркурий ,кладовка на этаже 4 м²...
$ 58 000
($1 450/м²)
На продаж прекрасна квартира в ЖК Золота Ера. Виконаний свіжий ремонт. Квартира повністю укомплектована і чекає на своїх власників. У...
$ 10 000
($625/м²)
Продам паркінг по вул. Сахарова. Паркінг 5-рівневий, паркомісце розташовано на 4 поверсі, в середині, в паркінгу 2 ліфта. По месту...
($938/м²)
Чудова можливість стати власником унікального житла в ЖК "П'ЯТЬДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА ЖЕМЧУЖИНА"! Цей житловий комплекс ідеально поєднує у собі комфорт, стиль...
$ 65 000
($407/м²)
Крижанівка, вул. Центральна. Відстань до моря мінімальна, а пляжі пісчані та укриті. Тут ви зможете насолодитися тишею та красою природи...
$ 60 000
($1 066/м²)
На продажу ексклюзивна 2-кімнатна квартира в ЖК Приморські сади. Дуже гарний вид на море (90 градусів). Розпочатий ремонт. Зроблено перепланування...
$ 48 000
($1 141/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК 59 Жемчужина, вул. Сахарова. Поселок Котовського! Загальна площа: 42,1 м2 Квартира з новим ремонтом. Можна...
$ 98 310
($1 639/м²)
Продам причал в Крыжановке.Дом построен из газобетона ,2 этажа(1 эт.кухня с ливингом и комната с туалетом,2эт.3 комнаты и балкон),на окнах...
$ 190 000
($1 728/м²)
Без комісії для покупця Є відеоогляд Продаж Пентхаусу в «Зелений Мис», Будинок Моцарт, 700м до моря Загальна площа: 110м2, два...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom