$ 180 000
($1 200/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Стильний, просторий, сучасний таунхаус чекає своїх власників! Де: елітний, забудовпний район, неподалік словацького кордону, поруч з лісом. Який: 2 поверхи...
$ 550 000
($3 143/м²)
Пропоную стильний та неповторний тонхаус в котеджному містечку Sherwood! Автономне опалення, центральне водопостачання та каналізація, підлога з підігрівом. 1 поверх:...
$ 206 000
($1 057/м²)
Просторий дуплекс площею 195 м² з ділянкою 4 сотки на (р-н Компотний, м. Ужгород). Всього 2 км до центру міста...
$ 500 000
($3 847/м²)
Продаж від власника Житлове містечко преміум класу Sherwood Закрита територія Охорона Власний спорт зал SPA Консьєрж сервіс кавʼярні, стоматологія, барбер...
$ 135 000
($1 055/м²)
Продається будинок в Ужгороді. Якісно побудований, стіни з словацького кірпіча, високий фундамент. В будинку три кімнати і одна прохідна, кухня...
$ 450 000
($1 875/м²)
Продається затишний будинок в передмісті Ужгорода площею 240 м2, який знаходиться на 19.5 соток землі. (Баранинці) Цей будинок будувався для...
$ 75 000
($944/м²)
Підійде для сім'ї Переваги: - розташування (Тарнівці, садок, школа, магазини, ресторан, відділення нової пошти, 15 хв. автом до центру міста)...
$ 299 000
($2 848/м²)
Дім, наповнений теплом і любов’ю. Це не просто площа в метрах — це простір, де затишок відчуваєш уже з порогу...
$ 350 000
($1 750/м²)
Будинок 200 кв м на 7 сотках землі Тераса с каміном , можливістю підключити тв, гарнітур, гараж на 1 машину...
$ 120 000
($828/м²)
Котеджі на вул. Дулова, Минай Сучасне та якісне будівництво у спокійному районі поруч із містом. Ідеальний вибір для тих, хто...
$ 85 000
($319/м²)
Продається недобудова 5 кімнат, камінна зала,кухня студія гараж на першому поверсі , зпроєктована та збудована для себе, 267.41 кв м...
$ 177 180
($985/м²)
Продається просторий будинок в м. Ужгород. Велике подвірʼя, окремо розташований гараж в якому є підвальне приміщення. Будинок двоповерховий. Перший поверх:...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom