$ 225 000
($1 800/м²)
Площа загальна:
Продається комерційне підвальне приміщення в самісенькому центрі міста Ужгород, вул. Корзо, пішохідна зона. Загальна площа — 125 м². Приміщення зручне...
$ 238 000
($1 400/м²)
Продається кломерційне приміщення в центрі під бізнес на першому поверху 170 м кв , окремий фасадний вхід . Це сучасна...
$ 165 000
($1 737/м²)
Продається комерційне приміщення 95 кв.м в ЖК "Green Land". Приміщення знаходиться на другому поверсі двоповерхової будівлі. До приміщення є санвузол...
$ 220 000
($1 897/м²)
Продається простора 3 кімнатна квартира , переведена у бізнес по вул. ЧЕНДЕЯ. Балкони виходять на набережну , зроблений дорогий дизайнерський...
$ 120 000
($924/м²)
У місті Хуст продається двоповерхове комерційне приміщення 130м2, на одній з головних вулиць міста з гарним фасадним розташуванням. Капітальна добротна...
$ 85 000
($567/м²)
Продається повністю готовий бізнес до роботи лаунж-кафе з дизайнерським ремонтом у стильному сучасному форматі. ? Площа: 150 м² ? Стан:...
$ 130 000
($1 141/м²)
Продам хороший діючий магазин, 114 м2, в районі вул. Минайська. Фасад, кирпич, 2 входа. Дуже хороший трафік людей, відсутність конкуренції...
$ 9 000
($146/м²)
Оренда або продаж готового бізнесу - Продуктова крамниця. Якщо ви в пошуках готового бізнес рішення, тоді ця пропозиція саме для...
($1 854/м²)
Продаж комерційного приміщення по вул. Капушанська Площа 89 м2 ,ідеально зоноване. При необхідності можна розділити на 2 окремі приміз незалежними...
$ 2 500
($1/м²)
Продається торгово-офісного будівля по вул Швабська 3. Без комісії , WhatsApp +38********31...
$ 92 000
($1 840/м²)
Продаж комерційного приміщення біля ТЦ “Дастор”! 50 м #178; власної нерухомості — вбудовано-прибудоване приміщення на 1 поверсі 5-поверхового будинку, прямо...
$ 180 000
($541/м²)
Продаж складських приміщень в м. Ужгород (вул. Краснодонців) Пропонується 2 металеві ангари, площею по 151,6 м² кожен. Загальна площа будівель...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom