$ 45 000
($1 250/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам однокімнатну квартиру під ремонт. Тепла, хороша однокімнатна квартира Інфраструктура: Все поряд, зупинка транспорту, магазини, нова пошта Планування: Кімната, коридор...
$ 65 000
($891/м²)
Продається квартира по переуступкі в ЖК Комфорт.Стіни будинку збудовані с цегли, зовнешне утеплення.Стан черновий.Хороше планування, можна зробити перепланування.Будинок має чудову...
$ 23 500
($1 094/м²)
СМАРТ-КВАРТИРА+ ПАРКОМІСЦЕ 2 поверх з балконом 21,5кв.м продуманої площі Студія + санвузол Газова котельня на будинок ✅гарна інвестиція або ж...
($1 089/м²)
Продається простора 2- кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі. Автономне газове опалення. Чудове планування . Загальна площа 59.6 м2 ...
$ 1 392 000
($43 500/м²)
Нове будівництво від надійного забудовника на "Вишенці" пропонуємо одно та двокімнатні квартири площею від 32 м² ціна 43500 грн/м² Здача...
$ 44 000
($1 158/м²)
Пропоную 1-кімнатну квартиру. Чорнові роботи. В квартирі індивідуальне газове опалення. Будинок зданий в експлуатацію. В 2-хв зупинка, магазини, аптеки, садочок...
$ 41 000
($961/м²)
Продається 1 кімнатна квартира ЖК Лаванда парк 42,7 кВ.м. 10 поверх Індивідуальне газове опалення. Балкон, підземний паркінг, секція здана Переуступка...
$ 89 000
($1 062/м²)
2 поверх. Територія закрита. Адреса: Вінниця, район П'ятничани, Івана Богуна, 27В. Загальна площа помешкання 83.85 кв.м. 35.15 кв.м. — житлової...
$ 52 000
($1 221/м²)
ЦІНА 52000$!!! Продаж 2-кімнатної квартири в Центрі нашого міста Вінниці Локація : зручний район з розвиненою інфраструктурою. Загальна площа: 42,6...
($1 020/м²)
Продається квартира в черновому варіанті, закінчується будівництво.Стіни збудовані в 1.5 цегли, зовнешне утеплення.При здачі будинку,в середині буде стяжка, штукатурка, розводка...
$ 36 000
($1 637/м²)
Продається 1 кімнатна квартира в цегляному будинку в районі Київської міста Вінниці. 1к квартира на 2 поверсі 5 поверхового будинку...
$ 69 000
($1 079/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в новому сучасному комплексі ЖК «Кельце». - Загальна площа: 64 м² - Площа кімнати: 31...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom