$ 75 000
($1 259/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується чудовий варіант для комфортного проживання - простора та світла 2-кімнатна квартира з роздільним, зручним плануванням. Готова до заселення без...
$ 73 000
($813/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в центрі міста Вінниця. Загальна площа 89.9 м². Нерухомість знаходиться на 2 поверсі 2-поверхового будинку. Світло не...
$ 102 000
($1 490/м²)
Сучасна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у одному з найкращих районів міста. Площа 69м². Квартира повністю облаштована всім необхідним для...
($1 500/м²)
Продаємо 1к квартиру у ЖК Набережний квартал-2. Зроблено ремонт, залишаються вбудовані меблі. Опалення автономне. Зроблений додатковий вивід на резервне живлення...
$ 76 500
($1 913/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК “Перлина Поділля” ? м. Вінниця, вул. Професора Шульги, 17 Пропонується світла та тепла квартира з...
$ 36 000
($643/м²)
Продається однокімнатна квартира з індивідуальним електро опаленням. Квартира в чистовому оздобленні...
$ 34 900
($944/м²)
Квартира у гарному житловому стані, АОГВ. 117440...
$ 65 500
($1 111/м²)
Продам 3-кімнатну квартиру в р-ні Книжки, 2/5/ц, 59/42/5, не кутова, кімнати суміжно-роздільні, с/в роздільний, 3 вікна у двір. лічильники на...
$ 116 800
($999/м²)
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ від ЗАБУДОВНИКА, Квартира від надійного забудовника, який збудував і здав вже 5 секцій ЖК Престиж Хол за адресою...
$ 100 000
($1 250/м²)
Свій охайний двір. Паркомісце з зарядним для електромобіля. Гарно утеплена. 5хв до зупинки трамваю. Свіжий ремонт. Автономне опалення. 106064...
$ 68 000
($1 417/м²)
Продаж двокімнатної квартири з окремими кімнатами. Гарний варіант для сімʼї із дітьми. Поруч школа та дитячий садок. Зручний другий поверх...
$ 83 000
($1 434/м²)
Продається квартира в новобудові з євроремонтом,все з меблів і техніки залишається новим власникам. Зроблена кухня студія зі спальним місцем,можна розглядати...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom