Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 36 000
($1 637/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається 1 кімнатна квартира в цегляному будинку в районі Київської міста Вінниці. 1к квартира на 2 поверсі 5 поверхового будинку...
$ 41 500
($1 081/м²)
Продається однокімнатна квартира Чорнова, електроопалення Будинок зданий Переуступка Можна під програми...
$ 73 000
($1 115/м²)
Продаж 3к квартири біля Мед.університету! Три роздільні кімнати, два засклених балкона та простора кухня. Квартира не кутова, вдале планування на...
$ 110 000
($1 393/м²)
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне...
$ 43 000
($1 000/м²)
Площа: 43 кв.м. • Поверх: 1 із 5 (високий цоколь, цегляний будинок — дуже теплий). • Планування: Двостороння (завжди багато...
$ 56 000
($1 273/м²)
Продаж однокімнатної квартири в ЖК Кельце. Квартира в зданій секції. Автономне газове опалення, встановлений котел лічильники...
$ 65 120
($1 454/м²)
Доброго вечора . Продається чудова квартира в новобудові . Квартира перепланова на з однокімнатної в двокімнатну . Будинок 2015 року...
$ 74 500
($651/м²)
Продається простора дворівнева квартира в ЖК “Перлина Поділля”. Стан — чорнова, що дозволяє зробити ремонт під свій стиль та потреби...
$ 47 000
($980/м²)
1-кімнатна квартира в ЖК "Сімейний комфорт" Вдала локація та планування! 2 поверх,б 48 м² Простора кімната з нішею Балкон із...
$ 50 900
($1 107/м²)
Простора однокімнатна квартира в затишному тихому спальному районі м.Вінниці. ЖК Манхеттен вирізняється серед інших своєю особливою аурою. Малоповерхова забудова та...
$ 95 000
($1 105/м²)
Вул.Центральна 2 В Агрономічне ЖК Софія 3 кімнати 2 поверх 5 86 м² загальна площа 57 м² житлова 12 м²...
$ 90 000
($842/м²)
Продаж сучасної стильної квартири в престижному ЖК "Нагірний"! Квартира дуже світла та простора, зроблений якісний ремонт. Три окремих спальні, гостьова...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom