$ 624 000
($7 429/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
ЖК Taryan Towers, Іонна Павла II, 12 1 вежа, 84 м², 17 поверх Коли заходиш сюди — стає зрозуміло: це...
$ 189 000
($1 602/м²)
Продаж двокімнатної квартири в ЖК бізнес-класу в центрі Києва! Станція метро "Печерська" - 10 хв пішки! -Адреса: вул. Євгена Коновальця,44-А...
$ 295 000
($3 173/м²)
Без комиссии!!! ЖК ул. Лейпцигская,13 Печерск Печерский Киев Продается 2х комнатная квартира с дизайнерским ремонтом в ЖК по ул. Лейпцигская...
$ 530 000
($6 236/м²)
Нова квартира в престижному ЖК "Новопечерські Липки". Це місце, де здійснюються мрії про життя в ідеально спроектованих просторах, де кожна...
$ 3 000 000
($7 538/м²)
І.Мазепи 11б. ЖК "Diamond Hill" - преміум-класу! Ексклюзивні апартаменти з терасою - 64 м2 та видом на Дніпро! Площа: 398...
$ 630 000
($4 469/м²)
Современная 3-х комнатная квартира на Печерских Липках в доме после реконструкции. Квартира общей площадью 141 м2, высота потолков 4 м!...
$ 540 000
($2 548/м²)
У продажу шикарна дворівнева сталінка у самому серці столиці, в правничому кварталі на Липках. У квартирі виконаний якісний ремонт з...
$ 270 000
($1 850/м²)
Продажа квартиры, ул. Институтская, Печерск. Продаж квартири вул. Інститутська, Печерськ. Продається квартира на вул. Інститутська (Урядовий квартал), 146 м2, тераса...
$ 204 200
($1 502/м²)
Без комісії для покупця!!! Продаж квартири в ЖК бізнес-класу Delmar/ Дельмар. м.Київ Печерський р-н. вул. Верхогляда (Драгомирова), 14а. Площа квартири...
$ 750 000
($3 125/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерськие Липки, Драгомирова, Верхогляда Вперше вашій увазі пропонуються чотирикімнатні апартаменти в ЖК «Новопечерські Липки». Загальна площа квартири...
$ 360 000
($3 914/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Печерск Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Печерськ Продаж 3-кімнатної квартири 92м2 в ЖК...
$ 470 000
($3 984/м²)
Продажа квартиры, ул. Андрея Верхогляда, Печерский р-н, Печерск Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, Печерський р-н, Печерськ Продаж 3-кімнатної квартири в...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom