$ 966 900
($3 300/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 5к-квартири вул. Добролюбова (Короткевича Володимира) 4, ЖК Renaissance Residence 293м² Неподалік від Ботанічного саду в одному з найзеленіших і...
$ 950 000
($2 879/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Дворівневі апартаменти в престижному житловому комплексі...
$ 1 350 000
($7 069/м²)
ПАНОРАМНА квартира в ЖК еліт класу "Signature"! - Башта 3 - 191 м2! Мечнікова 11а - Поверх 21/25 - Площа...
$ 777 000
($2 599/м²)
ЖК Тріумф Посольский квартал Ботанічний сад вул. Зверінецька 59 Бізнес клас 2008 року 15/24 поверх будинку 299/165/23 кв м Третя...
$ 265 000
($4 395/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Royal Tower Площа: 60.2 м² Планування: кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол, простора гардеробна...
$ 995 000
($7 654/м²)
Розкішна 4-кімнатна квартира 130 м² у преміум-сегменті в ЖК Tetris Hall Локація: Елітний житловий комплекс Tetris Hall, розташований у самому...
$ 224 000
($3 200/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, ЖК Delmar, Печерський р-н Продажа квартиры, ул. Андрея Верхогляда, ЖК Delmar, Печерский р-н Планування: ...
$ 150 000
($3 410/м²)
Квартира після ремонту у ЖК Дельмар на вул.А.Верхогляда, 14а (Новопечерські Липки). Квартира площею 44 кв.м. розташована на 29 поверсі з...
$ 289 000
($2 312/м²)
Без комиссии. Продажа 3к квартиры с ремонтом на ул Старонаводницкой 6Б Есть разумный торг. Площадь - 125 кв м ...
$ 1 499 000
($7 767/м²)
Остання видова квартира до 200 кв. 192.6м2, готовність – після будівельників. 3-х кімн. Видовий поверх (охоплення 180 градусів) - вид...
$ 141 380
($1 959/м²)
Продається 1-к квартира площею 72.17 кв.м. від забудовника РІЕЛ в ЖК бізнес-класу "Maxima Residence" за адресою : Євгена Коновальця, 30...
$ 138 000
($3 450/м²)
Квартира студия в ж.к. Дельмар Ноаопечерские Липки на 25 єтаже с панорамними окнами с видом на Родину Мать. С тихим...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom