$ 240 000
($2 667/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Вашій увазі пропонується 3х кімнатна квартира на Липках, вул .Банкова, 3, Сталінка, будинок 1937р., Н=3.30м, поряд Адміністрація Президента, метро Хрещатик...
$ 260 000
($2 408/м²)
Продаж екслюзивної квартири, загальною площею - 108 м2 в історичному центрі столиці, Печерський район. Престижний житловий комплекс- Alter Ego, будинок...
($3 731/м²)
Елегантність. Стиль. Престиж. Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира преміум-класу у самому серці Києва — на перехресті вулиць Липської та...
$ 99 000
($1 851/м²)
Ексклюзивний продаж 2-х кімнатної квартири в самому серці Києва! Без комісії для покупця! Київ, Печерський район. Вул. Князів Острозьких (Московська)...
$ 128 000
($2 286/м²)
Продається 2 кімнатна квартира в центрі Шота Руставелі, 26 на 3 зручному поверсі. Чудова локація. Історичний центр. Біля метро. Поруч...
$ 185 000
($2 701/м²)
1 вежа, здана в експлуатацію, можна робити ремонти. ВИДОВА НА ВЕЛИКУ ВАСИЛЬКІВСЬКУ! Пропоную квартиру в ЖК преміум-класу Metropole, вул.Предславинська 20...
$ 190 000
($2 879/м²)
Продажа квартиры, ул. Андрея Верхосмотра, ЖК Delmar, Печерский р-н Продаж квартири вул. Андрія Верхогляду, ЖК Delmar, Печерський р-н Продаж двокімнатної...
$ 574 000
($3 118/м²)
Круглоуніверситетська 3-5. Центральна частина Печерська. Липки. Будинок, “Бізнес-класу”, відомого забудовника “ЖитлоБуд”, розташований в самому серці столиці! 5-кім. апартаменти з сучасним...
$ 327 420
($3 100/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, 6 черга Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Верхогляда, 6 очередь Апартаменти в Ж «Новопечерські...
$ 400 000
($6 202/м²)
Продаж квартири, ЖК Hidden, Садово-Ботанічна, Печерськ, Київ Продажа квартиры, ЖК Hidden, Садово-Ботаническая, Печерск, Киев Продаж 2-кімнатної квартири преміум-класу в ЖК...
$ 388 000
($3 104/м²)
3-кімнатна в Taryan Towers( тарьян тауерс) — майбутнє вже настало Живіть у хмарочосі нового покоління з панорамними вікнами, авторським дизайном...
$ 369 000
($3 355/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири загальною площею 110 м2 у престижному ЖК «Новопечерські Липки» (вулиця Андрія Верхогляда (Драгомирова), 3. Планування: - 2...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom