Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 1 500 000
($3 062/м²)
Площа загальна:
Шовковична 34в Нежитлове приміщення, 1 кімната, 1-й поверх, 2 поверхи, площа: 490,0 кв.м, перекриття: залізобетон; Ця будівля розташована в престижному...
$ 243 000
($2 700/м²)
Пропонується на продаж комерційне приміщення за адресою вул. Шота Руставелі,12. Площа приміщення 90 кв. м., вільного призначення, має окремий вхід...
$ 862 500
($2 500/м²)
Пропонується на продаж окремостояча будівля площею 345 м2, з земельною ділянкою 4.2 сотки. Під реконструкцію. Має підвал. Документи на оренду...
$ 700 000
($5 933/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири Пропонуємо вашій увазі розкішну...
$ 134 000
($2 482/м²)
Видова квартира у серці Печерська в престижному ЖЖ бізнес-класу Greenville на Печерську! Пропонується на продаж простора 1-кімнатна квартира (54м2) у...
$ 510 000
($1 537/м²)
Пропонується до продажу просторе фасадне комерційне приміщення в одному з найпрестижніших районів столиці — Новопечерські Липки. 6 поверх, є ліфт...
$ 630 000
($3 706/м²)
Продаж нового дизайнерського офісу з орендарем. Договір оренди підписаний на 3 роки по ціні 6500$ Офіс знаходиться в Печерському районі...
$ 366 000
($3 750/м²)
Пропонуємо на продаж офісне приміщення в комерційній нерухомості, розташоване на 2-му поверсі в Печерському районі, за адресою: вул. Верхогляд, Новопечерські...
$ 221 000
($3 299/м²)
Пропонується до продажу квартира без ремонту у найпопулярнішому житловому комплексі преміум рівня у місті Києві «Новопечерські липки» (вул. Драгомирова Верхогляда...
$ 250 000
($4 465/м²)
До Вашої уваги нова стильна квартира у жк "Новопечерські Липки". Дизайнерська квартира з затишною атмосферою . Виконано все із найкращих...
$ 450 000
($5 488/м²)
Продажа квартиры в ЖК «Новопечерские Липки» Печерский район #33780 Пропонується стильна квартира площею 82 м² на 3 поверсі престижного комплексу...
$ 225 400
($2 300/м²)
ЖК Stanford — сучасний житловий комплекс бізнес-класу в самому серці столиці. Ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт, локацію та...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom