Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 109 000
($2 019/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
бульвар Миколи Міхновського, 13 А, Київ, Украина, 01042 ЖК aria Жк Арія Продажа квартири 11 поверх 2 секція...
$ 550 000
($3 549/м²)
Продається елегантна квартира площею 155 м² в одному з найпрестижніших районів Києва — Печерськ, вул. Кловський узвіз, 5. Планування створене...
$ 250 000
($4 465/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, ул.Верхогляда, Печерск До Вашої уваги нова стильна квартира у жк "Новопечерські Липки". Дизайнерська квартира з...
$ 305 000
($3 861/м²)
Представляємо вашій увазі сучасну двокімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом в престижному бізнес-класовому комплексі "Французький квартал 2" на вулиці Предславинська, 55А...
($3 425/м²)
Без комісії Елітна 2-кімнатна квартира з панорамним виглядом у престижному комплексі Печерська. Загальна площа — 73,6 м² Житлова площа —...
$ 160 000
($1 952/м²)
Сучасна 3-кімнатна квартира в елітному ЖК ARIA | Печерськ Пропонується стильна квартира в флагманському проєкті компанії GEOS житловому комплексі ARIA...
$ 50 000
($1 429/м²)
Пропонується до продажу світла та простора квартира з гарним плануванням. У квартирі металопластикові вікна. В кімнаті два вікна, завдяки чому...
$ 420 000
($3 621/м²)
27302 Вашій увазі пропонується унікальна квартира з коштовним авторським ремонтом на Печерську! Біля будинку є місця для паркування автомобілів та...
$ 990 000
($7 735/м²)
#15833 Пропонується на продаж видова квартира (128, 1м2) у сучасному комплексі Taryan Towers (1 вежа) Видова та простора квартира з...
$ 280 000
($4 517/м²)
Taryan Towers | 24 поверх | 1-кімнатна квартира | Печерськ | Без комісії Продаж видової квартири у преміальному комплексі Taryan...
$ 198 000
($1 851/м²)
Найкраща ціна!!! КОМПЛЕКС ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ!!! Продається простора 3-кімнатна квартира в житловому комплексі преміум-класу ЖК Edelweiss House, розташованому на 15...