$ 80 000
($1 048/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
БЕЗ комісії Найкраща пропозиція в портфель інвестора! Окупність 8 років. В будинку є генератор. Квартира 76,4м2 ПЕРЕПЛАНОВАНА під орендний бізнес...
$ 105 500
($865/м²)
Неймовірно крута квартира! Дуже затишна, світла та красива. У квартирі є все для комфортного життя і навіть більше. Вся квартира...
$ 15 750
($788/м²)
В наявності квартири від забудовника квадратурою від 16 до 37 метрів ! ЖК Oazis Hills — це ідеальне поєднання комфорту...
$ 93 000
($1 335/м²)
Продається вишукана 2-кімн. квартира в найкращому будинку ЖК Чайка, вул. Лобановського, 21, корп. 2, 70/32/28 кв.м., 3/4 поверх. Простора 2-кімн...
$ 53 000
($1 016/м²)
Квартира знаходиться практично у Києві, Голосіївський район 2,5 км від метро Теремки в смт Чабани. ЖК "Atria [посилання приховано]" Будинок...
$ 85 000
($1 422/м²)
Продаж сучасної 2-кім. квартири загальною площею 60м2 в с. Петропавлівська Борщагівка, вул.Черкаська, 10. Розглядаєм продаж по будь якій держ. програмі:...
$ 69 500
($1 121/м²)
Продаж повноцінної 2к квартиранти в ЖК Стожари по вул. Боголюбова 11-А! ? Без комісії! ? Площа - 62/28/17 м2. ?...
$ 92 400
($856/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ Продаж - квартира + комерційне приміщення + прибудинкова територія за адресою вул. Богдана Хмельницького 9В ЖК Петрівський квартал...
$ 77 000
($2 000/м²)
? Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Софія Клубний» ? Софіївська Борщагівка, , 3 поверх ? Площа: 38.5 м² ? Дизайнерський...
$ 12 500
($731/м²)
Смарт-Домик/Квартира площадью 17,1кв.м. У каждого свой дворик. Комплекс сдан в 2022 году. Дом построен из газоблока и утеплен. Подведено электричество...
$ 77 400
($944/м²)
Продається 2-кімн. квартира в ЖК «Празький квартал», Петропавлівська Борщагівка, пров. Софіївський, 17-25, 82/25/35 кв.м., 8-9/9 поверх. Видова дворівнева квартира загальною...
$ 42 000
($1 200/м²)
✅Без комісії! ?42000$ під ключ з оформленням! Продаж 1-кімнатної квартири в Софіївській Борщагівці (3 км від Києва). Чудова локація! Біля...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom