$ 130 000
($1 215/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Площа будинку: 107,14 м2 Площа земельної ділянки: 1,57 сотки. Комунікації: Газ Електрика 7 кВт Централізоване водопостачання Центральна каналізація. Наповнення: Лазерна...
$ 100 000
($782/м²)
Площа дуплексу: 128 кв.м.; Земельна ділянка: 2,3 соток. Комунікації: - Водопровід: центральне водопостачання; - Каналізація: септик; - Газ: центральне газопостачання;...
$ 88 000
($839/м²)
Продаж БЕЗ КОМІСІЇ преміального таунхауса в ТОПовій локації Ірпеня! До парку Незнайки — 5 хвилин пішки. Індивідуальні ворота та паркомісце...
($848/м²)
Площа дуплексу: 118 кв.м. Земельна ділянка: 4,5 сотки Будівництво: керамоблок 380мм утеплення: пінопласт 100 мм фундамент: 1,5 метри + ФБС...
$ 155 000
($1 034/м²)
Площа будинку: 150 кв.м.; Земельна ділянка: 5 соток. Будівництво: - Стіни: керамоблок; - Фундамент: монолітно-стрічковий; - Перекриття між 1 і...
$ 85 000
($1 050/м²)
Ірпінь, вулиця Мечникова — спокійна житлова локація з зручною логістикою, де все необхідне поруч і при цьому тихо. Шукаєте будинок...
$ 90 000
($874/м²)
Тиха та зелена локація, де спокійно жити з сім’єю і при цьому не випадати з міської інфраструктури. Шукаєте новий будинок...
$ 295 000
($1 856/м²)
Ірпінь. Будинок у котеджному містечку “Сосновий Гай” Будинок площею 159 м² розташований на доглянутій ділянці 11 соток у сучасному закритому...
($935/м²)
? Таунхаус у зеленій частині Ірпеня ? м. Ірпінь, вул. Лисенка ? Основні характеристики Загальна площа: 91 м² Житлова площа:...
($370/м²)
Ірпінь • Великий будинок 300 м² • Гараж • Земля • Держпрограми Зручна та тиха частина Ірпеня, поруч усе необхідне...
$ 108 000
($916/м²)
? Продаж таунхауса в Ірпені ? вул. Олени Теліги (Лермонтова) ? Основні характеристики Загальна площа: 118 м² Земельна ділянка: 2...
$ 490 000
($1 915/м²)
Капітальний будинок в Ірпені — якість, комфорт і автономність Просторий будинок площею 256 м² на ділянці 11 соток у затишному...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom