$ 159 000
($1 325/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Ірпінь, вул. Київська, поруч парк Незнайка, державна школа і дитячий садок В продажу дуплекс з ремонтом, меблями і технікою, заходь...
$ 107 000
($1 358/м²)
Продам Таунхаус з ремонтом, меблями та технікою в районі Центрального парку по вулиці Літературній. 80м2 Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел...
$ 98 000
($1 066/м²)
Продається сучасний таунхаус площею 91,12 м² на ділянці 1,79 сотки. Будинок теплий, зведений з керамоблоку та утеплений пінопластом. Планування раціональне...
$ 85 000
($945/м²)
Таунхаус знаходиться в неймовірній локації. Через дорогу парк Незнайко, поруч вся необхідна інфраструктура. Зручна транспортна розв'язка, поруч дві зупинки громадського...
$ 150 000
($1 364/м²)
Площа будинку 110 кв.м. 2 повноцінних поверхи. З великою вітальнею та чотирма кімнатами! Ділянка 2 сотки. Закрита територія, відеонагляд, –...
$ 90 000
($667/м²)
Продається таунхаус, вул. Ніжинська Без комісії для покупця! Просторий 3-поверховий таунхаус площею 135 м² на власній ділянці 1 сотка. Будинок...
$ 95 000
($746/м²)
Таунхаус Забудовник AID GROUP Ірпінь, вул.Руденка15 (Матросова) Загальна площа 97,5м2+30 м2 мансарда Житлова 45,5м2 Кухня 24,1м2 3 поверхи ,бетонні схожи...
$ 125 000
($962/м²)
В продажу дуплекс з ремонтом без меблів, з укомплектованим сан вузлом. Індивідуальне газове опалення Вода центральна Каналізація скептик. Сусідній дуплекс...
$ 105 000
($1 000/м²)
Сучасний таунхаус в центрі Ірпеня. Підключені всі центральні комунікації. Площа 105м² , 2 поверхи. Зручне планування: 1 поверх кухня-вітальня з...
($754/м²)
Продаж кутового тауна з великою ділянкою та автонавісом Площа 130м2 (3 поверха) Ділянка 2.2соток Газ Електрика 7кВт Центральне водопостачання Центральна...
$ 135 000
($965/м²)
Дуплекс Irpin Garden Тиша. Комфорт. Природа. Про проект Irpin Garden — сучасне котеджне містечко, розташоване в одному з найзеленіших районів...
$ 80 000
($800/м²)
Продам таунхаус в центральній частині міста Ірпінь центральні комунікації індивідуальне газове опалення . Котел в подарунок закрита територія власна ділянка...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom