$ 78 000
($975/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 3-кімнатного таунхауса в місті Ірпінь. Площа 80 кв.м, загальна поверховість - 2. Це первинна нерухомість. Будинок знаходиться в затишному...
$ 88 500
($1 230/м²)
Прямий продаж без комісії! Продаж будинку Ірпінь / Стоянка Вулиця Івана Колобова Кадастровий:XXXXXXXX (XXX) XXX-XX-XX 266 Площа 73м2 Перший поверх...
$ 135 000
($1 500/м²)
Площа ділянки:
Продається таун (квадробудинок). 2 поверхи (3 поверх - горище, можна переробити на мансарду, є складні сходи). В будинку три спальні...
$ 80 000
($800/м²)
Просторий Таунхаус в затишній та спокійній частині міста. 100м2, 2 поверхи Кухня-вітальня з виходом на власний дворик та 3 спальні...
$ 230 000
($1 174/м²)
Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі. Пропонується до продажу сучасний будинок з якісним ремонтом у затишній локації. Будинок повністю...
$ 260 000
($2 204/м²)
Продаж таунхауса в котеджному містечку OAK GROVE TOWN. Свіжий ремонт, зроблений для себе. Якісні матеріали та меблі. Авторський дизайн, витриманий...
($867/м²)
Продам класний Таунхаус по неймовірно дешевій ціні...
$ 158 000
($1 449/м²)
Продам дуплекс з дорогим ремонтом повністю укомплектований меблями та технікою! Дуплекс розташований в мікрорайоні Стоянка поруч з новим дитячим садочком...
$ 145 000
($853/м²)
Дуплекс, 2 поверхи + мансарда, площею 130 м2 + 2 тераси по 21 м2 кожна, разом 170 м2 Вже зроблено...
$ 105 000
($1 165/м²)
Продаж дуплексу біля парку Дубки Загальна площа 90 м2+мансарда 35 м2 Ділянка 1, 9 сотки Має чотири кімнати, два санвузли...
$ 110 000
($1 100/м²)
Продам дуплекс в центрі міста! Площа 100м2 та мансарда 45м2 Площа ділянки 1.75 Технологія будівництва - Керамоблок - утеплення пінопласт...
$ 120 000
($1 334/м²)
Ірпінь Дуплекс вул. Пушкінська Площа 90м2 + мансарда Газ, центральна вода і каналізація Електроенергія 15кВ Ділянка 2 сотки Офрмлення мінімальне...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2