$ 360 000
($1 765/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
КМ Новий світ. Продаж будинку з новим ремонтом у мальовничому селі Ходосівка. На в'їздах цілодобовий пункт охорони. Територія на 25...
$ 172 000
($1 850/м²)
Площа: 93 м² Ділянка: 5 соток Сучасний будинок з якісним ремонтом, який робився для себе. Повністю готовий для життя —...
$ 450 000
($864/м²)
Торг реальному покупцю! Гатне, вулиця Швеця,66 (колишня Шляхова,66). Гарний будинок на три житлові поверхи та цокольний. Ділянка 12 соток. Асфальтований...
$ 78 000
($700/м²)
Продаж таунхауса загальною площею 111 кв.м. с. Софіївська Борщагівка, вул.Зоряна ? Про будинок: ✅ Поруч ЖК Софіївський Квартал, Львівський Маєток...
$ 380 000
($1 092/м²)
с.Гореничі. Продаж будинку біля соснового лісу. Добротний, затишний будинок із каміним залом, три санвузли, зимовий сад, кабінет, гардероб, тераса. Масандровий...
$ 109 000
($991/м²)
Продаж таунхауса 110 кв.м. з частковим ремонтом с. Петропавлівська Борщагівка. Про таунхаус: ✅5 хвилин пішки до ЖК Львівський. ✅ Раціональне...
$ 86 700
($850/м²)
Продаж нового сучасного двоповерхового таунхауса в Лісниках, Новообухівський напрямок. Будинок розташований поруч із елітним заміським кінним клубом Equides Club: спа-центр...
$ 200 000
($1 291/м²)
До Вашої уваги - окремий двоповерховий будинок в котеджному містечку закритого типу. На теритрії містечка є цілодобова охорона та відеонагляд...
$ 86 000
($759/м²)
Продається таунхаус в селі Гостомель ЖК "CHERRY TOWN", вул. Некрасова 1В, будинок зданий в експлуатацію в 2021 році, заселений. Продаж...
$ 95 000
($905/м²)
Продам одноповерховий будинок в Ірпені, район(Михайлівка-Рубежівка). 105/41/47. Світло 16 кВт, септик, скважина 62 м Газ по вулиці 2 сан.вузла Стяжка...
$ 115 000
($920/м²)
Продається будинок у тихому та безпечному районі Ірпеня, неподалік Києва. Тиха заселена вулиця, розташована в оточенні лісу. Площа: 125 м²...
$ 285 000
($2 143/м²)
Прекрасний дуплекс з авторським ремонтом у котеджному містечку "Park Residence3" в Бучі, на вулиці Євгена Коновальця. Будинок розташований серед сосен...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom