$ 34 000
($791/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
2-кімнатна квартира біля парку Марка Твена — одна з найкращих локацій Черемшок для життя та вигідна ціна для такого району...
АВРОРА
$ 46 000
($609/м²)
Термінова та найвигідніша пропозиція в цьому будинку! 1 внесок 23000 у.о. і стільки ж в розтермінуванням до кінця 2024 року!...
$ 45 000
($627/м²)
У продажу двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі, що будується ЖК «Аврора» на Черемхах, загальною площею 71,85 квадратів і 5...
$ 41 000
($760/м²)
ЖК Аврора – сучасний проект на вулиці Героїв Крут (Терешкової). Знаходиться за 5 хвилин ходьби від парку Горького, в центрі...
($708/м²)
Квартира в сучасному житловому комплексі «Аврора», що будується, який розташований в самому затишному і зеленому районі міста - "Черемушки". За...
$ 57 000
ЖК Аврора, новий будинок бізнес-класу на Черемушках. 2-кімнатна квартира на 17 поверсі. Ціна як із котловану. Двостороння. Дві окремі кімнати...
$ 50 000
($701/м²)
Квартира в сучасному житловому комплексі "Аврора", який знаходиться в найзатишнішому і зеленому районі міста - "Черемушки". Чудова транспортна розв'язка та...
$ 58 000
($808/м²)
ЖК Аврора – новий сучасний проект на Героїв Крут від надійного забудовника! Знаходиться за п'ять хвилин ходьби від знаменитого Горького...
$ 63 000
($812/м²)
$ 60 000
($829/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Аврора від будівельників, на Черемушхах. Загальна площа 76 м2, кухня 13.6 м2, спальні...
ЖК Аврора знаходиться на Черемхах (Малинівський район, вул. Героїв Крут). Компактна 2 кімнатна квартира на середньому поверсі. Практичне планування: велика...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom