$ 116 000
($914/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Дуплекс 127 кв. м. в ЖМ Совіньйон. Стан від будівельників. Зручне, продумане планування. На першому поверсі велика кухня-студія з виходом...
$ 455 000
($1 555/м²)
Поспішайте придбати гідний будинок майже 300 кв. на Ділянці 7,5 соток у престижному комплексі Совіньйон-3! У будинку вдало розташували, ...
$ 440 000
($1 199/м²)
Гарний будинок у Совіньйоні з басейном і чудовим ландшафтним дизайном. Три поверхи загальною площею 367 м2. На першому поверсі відкритий...
$ 449 000
($2 722/м²)
Пропонується до продажу будинок в Совіньйоні. Будинок розташований на ділянці 5 соток, загальною площею 165м, 2 поверхи, 4 кімнати. Будинок...
$ 260 000
($867/м²)
Будинок розташований в закритому комплексі Совіньйон-3. Одноповерховий заміський будинок загальною площею – 300 м2. Велика світла кухня-вітальня 41 м.кв, три...
$ 330 000
($896/м²)
Вашій увазі представлений елітний особняк на трьох рівнях на узбережжі Чорного моря, в престижному районі Совіньйон. При перегляді цього будинку...
$ 105 000
($1 910/м²)
Пропонується вашій увазі затишний будинок-дача з опаленням на березі Чорного моря! На першому поверсі розташована простора кухня 19 м2, санвузол...
$ 850 000
($1 964/м²)
Будинок в Совіньйоні на закритій охороняємій території. Виконаний дизайнерський ремонт, залишається вбудована мебель. У цоколі хол, котельня, с/у, сауна з...
$ 270 000
($1 742/м²)
Пропонується до продажу будинок в Совиньоні 3 . Новий одноповерховий будинок із ремонтом. Будинок складається з 3 спалень і просторої...
$ 180 000
($1 000/м²)
У продажу сучасний одноповерховий будинок, розташований на 11 сотках землі. Будинок площею 180 кв. м., збудований з газобетону, зовні утеплений...
$ 385 000
($1 605/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 240 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 4 соток...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom