$ 25 000
($294/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу одноповерховий будинок СК "Схід" на 6 сотках землі. Переваги будинку: - Окремі кімнати. - Близьке розташування до...
$ 69 000
($1 005/м²)
Продам одноповерховий будинок у смт.Великодолинське, на вул. Центральна. У будинку 3 кімнати, чистий, житловий стан. Є літня кухня з піччю...
$ 145 000
($1 036/м²)
Продам будинок у смт. Таїрове, на 12 сотках землі. У будинку 4 спальні, кухня-їдальня, балкон. Держакт під будівництво будинку, велика...
$ 128 000
($1 008/м²)
У продажу таунхаус в Совіньйоні. До моря 10 хв. пішки. Загальна площа 127 м2 Стан після будівельників. Фасад буде травертин...
$ 78 850
($847/м²)
Продам таунхаус на території поселку Совіньон-3 (Люстдорф) в п'яти хвилинах ходьби від пляжу. Будинок два поверхи 93,1 кв. м., 4...
$ 40 850
($918/м²)
Продам таунхаус на території поселку Совіньон-3 (Люстдорф) в п'яти хвилинах ходьби від пляжу. Будинок два поверхи 45 кв. м, 2...
$ 41 800
($911/м²)
Продам таунхаус на території поселка Совіньон-3 (Люстдорф) в п'яти хвилинах ходьби від пляжу. Будинок два поверхи 46 кв. м, 2...
Продам таунхаус на території поселку Совіньйон-3 (Люстдорф) в п'яти хвилинах ходи від пляжу. Будинок два поверхи, 45 кв. м., 2...
$ 87 000
($771/м²)
Продається ділянка біля бізнес-центру "Борей", у с. Бурлача балка, в районі Іллічівської переправи. Фасадний, усі комунікації, асфальтований під'їзд. Розвинута інфраструктура...
$ 37 000
($1 058/м²)
Продам будинок (квартира на землі), в СМТ Таїрове з ремонтом. Будинок складається з двох частин: перша частина: дві кімнати +...
$ 75 000
($798/м²)
Продам одноповерховий будинок в с. Молодіжне Трикімнатний будинок розташований на семи сотках землі, зовні утеплений пінопластом. Повністю замінено дах. Є...
$ 90 000
($327/м²)
Для любителів тиші та комфорту. Будинок дача з видом на озеро. Продам садибу на березі озера поряд із містом Чорноморськ...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom