$ 100 000
($342/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Будинок у Сухому лимані. Капітальна споруда з зручним, комфортним розташуванням спалень і кімнат для відпочинку, з можливістю реалізувати свій ексклюзивний...
$ 170 000
($567/м²)
Совіньйон. Сучасний будинок на високому цоколі загальною площею 300 кв. м., 2 поверхи. Побудований з дотриманням усіх норм та технологій...
$ 200 000
($519/м²)
Чорноморка-2 – вул. Каштанова. Крокова близькість моря. Дану пропозицію можна розглядати як для життя, а також під бізнес (дит. сад...
$ 50 000
($1 000/м²)
Продається дача на причалі № 122 у районі Совіньйона-3. ДК Відрада. Невеликий будиночок 50 кв.м на два поверхи: 3 кімнати...
$ 400 000
($1 600/м²)
Будинок у Совіньйоні нової сучасної будівлі заг. пл. 250 м. У будівництві будинку використані лише якісні, сертифіковані перевірені десятиліттями матеріали...
$ 220 000
($648/м²)
Пропонується до продажу будинок у Дайберзі на 10 сотках. Знаходиться на закритій території, що охороняється. Вулиця забудована. Будинок складається з...
$ 109 000
($872/м²)
Червоний Хутір. Будинок розташований у центрі селища на вул. Центральний. Таун – хаус 2 поверхи загальною площею 125 м. На...
$ 330 000
($1 108/м²)
Продається просторий трирівневий будинок нової будівлі 298 кв. м. із частковим ремонтом на 10 сотках. Будинок розташований на одній із...
$ 155 000
($1 149/м²)
Пропонується до продажу сучасний стильний будинок на етапі будівництва. Площа ділянки – 5 соток. Загальна площа будинку 135м2, кухня 32.5м2...
$ 360 000
($1 849/м²)
Будинок, де зустрічаються комфорт, стиль та морський бриз. Просторий, світлий та продуманий до дрібниць будинок у 4 поверхи з панорамним...
$ 2 600 000
($1 749/м²)
Дім Вашої мрії! Зручний сучасний проект, виконаний дорогий ремонт із якісних матеріалів за авторським дизайнпроектом. Будинок повністю укомплектований меблями та...
$ 2 200 000
($2 445/м²)
Продається сучасний будинок у Совіньйоні 900 м2. 100 ув м тераса з розсувною скляною системою та барбекю. У будинку 4...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom